Praktiskais seminārs: AdWords, Analytics, Remarketing | 17.12.2015.

1 diena un 3 aktuālas tēmas – iMarketings vadošie eksperti dalīsies zināšanās un savā praktiskajā pieredzē par digitālā mārketinga komunikācijas kanālu pārvaldīšanas īpatnībām un tehnikām. Viss, ko mēs paši izmantojam ikdienā.

Viss pasniegtais materiāls būs praktisks un izmantojams jau nākamajā dienā (kā jau parasti mūsu semināros). Tā patiešām būs zināšanām pilna diena. Ar iegūto zināšanu palīdzību varēsiet labāk pārvaldīt un analizēt reklāmas kampaņas internetā,rezultātā paaugstinot efektivitātes rādītājus.

Regulārā cena 180 EUR + PVN
-50% jeb 90 EUR + PVN līdz 10.12.2015.

Interneta mārketings. Remārketings, Facebook, Google Analytics

Google AdWords, Google Analytics, Travelnews seminars

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta:   Tiks precizēts 10:00 -16:30
Maksa:  

90 € + PVN Piesakoties pirms 10.12.2015.

180 € + PVN Piesakoties pēc 10.12.2015.

 

Programma

09:30-10:00 | Reģistrācija
10:00-11:15 | 1. Veiksmīgas Google reklāmas 3 pamatnosacījumi (Dr.Sergejs Volvenkins)
11:15-11:30 | Kafijas pauze
11:30-12:45 | 2. Google Analytics | Reklāmas analīze. Ar ko sākt un ar ko turpināt… (Dr.Sergejs Volvenkins, Vladislavs Celitāns)
12:45-13:45 | Pusdienas
13:45-15:00 | 3. Remārketings | Būtiskākie momenti pirms uzsākt… (Dr.Sergejs Volvenkins)

1. Veiksmīgas Google reklāmas 3 pamatnosacījumi

Lai efektīvi pārvaldītu Google reklāmas un sasniegtu ieplānotos mērķus, jāievēro virkne kritiski svarīgu nosacījumu. Sesijas laikā Dr.Sergejs Volvenkins dalīsies savā pieredzē un prezentēs būtiskākos – TOP3 nosacījumus, ko ievērojot, Jūs varēsiet paaugstināt AdWords kampaņu reklāmas darbības efektivitāti.

Kādu laiku atpakaļ bijām veikuši Google AdWords konta auditu, kuram mēneša budžets bija ar pieciem cipariem.  Dažu stundu laika esam atraduši iespēju, kā var ietaupīt ap 2000 eur/mēn, paaugstinot trafika kvalitāti un kampaņu efektivitāti. Vai arī, pavisam nesen bijām pārņēmuši AdWords kontu un veikuši reklāmas kampaņu optimizāciju. Sākumā trafika apjoms samazinājas, bet pēc diviem mēnešiem sākam piegādāt tik pat daudz klikšķu, cik bija pirms sadarbības. Tikai bija viena nozīmīga atšķirība – reklāmas efektivitāte pieauga par 37.2%. Citiem vārdiem sākot, tā jau bija pavisam cita klikšķu kvalitāte nekā iepriekš.

Par tām un arī pārējām svarīgām Google reklāmas tēmām no praktiskas puses stāstīšu šajā sesijā,” dr.Sergejs Volvenkins

2. Google Analytics | Reklāmas analīze. Ar ko sākt un ar ko turpināt….

Spēcīga analītiskā bāze ir jebkuras veiksmīgas digitālās komunikācijas viens no galvenajiem priekšnosacījumiem.

Sesijas laikā stāstīsim, kādi rādītāji jāanalizē reklāmas kampaņas gaitā. Kā pareizi analizēt un interpretēt rādītājus. Kādus Macro un Micro KPI (mērķi) noteikt. Rādīsim praktiskus piemērus no iMarketings ekspertu ikdienas dzīves. Parādīsim izplatītas analīzes kļūdas.

Sesijas laikā rādīšu daudzus praktiskus piemērus. Viens no tiem ir saistīts ar reklāmas kampaņas analīzi un lēmumiem, kas var tikt pieņemti, balstoties uz analīzes rezultātiem. Šeit rādīšu vienas reklāmas kampaņas datus un aplūkosim vairākus rādītājus. Pēc šis analīzes būs redzams, kādus diametrāli pretējus lēmums par turpmākām rīcībām var pieņemt, lasot atšķirīgos rādītājus. Viens lēmums ved uz strupceļu. Otrs ir pareizais.” dr.Sergejs Volvenkins

TOP 5 Google Analytics atskaites
Ir ļoti būtiski Google Analytics rīka sniegtos datus prast analizēt un interpretēt, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par reklāmas budžeta sadalīšanu, komunikācijas kanālu izvēli u.c. Sesijas laikā tiks parādītas TOP5 atskaites, ar ko palīdzību ir iespējams saņemt vērtīgu informāciju gan par komunikācijas kanālu, gan arī mājas lapas darbības efektivitāti. Iegūtās praktiskās zināšanas Jūs varēsiet izmantot jau nākamajā dienā.

3. Remārketings | Būtiskākie momenti pirms uzsākt…

Remārketings – tā ir atgādinoša reklāma jeb reklāma, kas seko līdzi lietotājam, kurš ir apmeklējis Jūsu mājas lapu. Pēc Jūsu mājas lapas apmeklējuma lietotājs, sērfojot pa internetu, redz Jūsu reklāmas banerus visdažādākajos portālos (atgādinoša reklāma, kas redzama tikai tiem lietotājiem, kas ir apmeklējuši Jūsu mājas lapu). Šis ir populārs un iedarbīgs komunikāciju kanāls, kas primāri orientēts uz pārdošanas rezultātu sasniegšanu, kaut gan piedāvātās iespējas ļauj sasniegt arī zīmola popularizēšanas mērķus.

Seminārā laikā stāstīsim par populārākajiem atgādinošas reklāmas veidiem: Google Remārketings, Facebook Remārketings

Pēc šīs sesijas Jūs iegūsiet praktiskās zināšanas un uzzināsiet:

– kādi ir remārketinga veidi (parastais, dinamiskais utt.);
– kad jāizmanto remārketings (mērķi, uzdevumi, KPI utt.);
– kādas ir sarakstu veidošanas tehnikas (saraksts – Google Remarketing primārais darbības nosacījums). – sarakstu veidošana Google Adwords kontā vs. sarakstu veidošana Analytics kontā, instrukcija, praktiskie piemēri;
– kādas darbības jāveic, lai uzsāktu savu pirmo remārketinga kampaņu;
– remārketinga kampaņas analīzes tehnikas (svarīgākie KPI, analīzes tehnikas, rādītāju interpretācija utt.);
– 5 zemūdens akmeņi, kas jāņem vērā pirms reklāmas kampaņas.

Pasniedzēji

Dr.Sergejs Volvenkins. Google reklāma, Google Analytics, Interneta mārketings

Dr. Sergejs Volvenkins

Dr.Sergejs Volvenkins. iMarketings digitālas nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Google Partner Academy loceklis. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu, ilggadējs interneta mārketinga praktiķis. Dr. Sergejs Volvenkins aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošus un esošus AdWords/Analytics speciālistus, popularizē AdWords/Analytics pakalpojumus – lasa lekcijas studentiem, vada individuālus un Google organizētus seminārus, veic individuālas apmācības. iMarketings kopējais pārvaldītais klientu reklāmas gada budžets pārsniedz 500 000 USD.

Vladislavs Celitāns

Google Analytics eksperts

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta:   Tiks precizēts 10:00 -16:30
Maksa:  

90 € + PVN Piesakoties pirms 10.12.2015.

180 € + PVN Piesakoties pēc 10.12.2015.

 

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta: Tiks precizēts 17.12.2015 10:00 -16:30
Maksa:
90 € + PVN
180 € + PVN