Praktiskās apmācības “SEO, Facebook un Google Analytics diena”

iMarketings vadošie eksperti dalīsies zināšanās un savā praktiskajā pieredzē par SEO, Facebook komunikācijas un reklāmas efektivitātes analīzes jautājumiem. Nepalaidiet garām šo iespēju. Vietu skaits ir ierobežots!

Semināra laikā Jūs iegūsiet vērtīgas praktiskas zināšanas un uzzināsiet nozares jaunumus. Ar iegūto zināšanu palīdzību varēsiet efektīvāk piesaistīt klientus internetā. Iegūtās zināšanas varēsiet pielietot praksē jau nākamajā dienā.

Google AdWords, Google Analytics, Swedbank seminars

Google AdWords, Google Analytics, Travelnews seminars

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta:   Rīga, Elizabetes 21 (Monika Centrum Hotels) 9:00 -15:00
Maksa:  

60 € + PVN Piesakoties pirms 13.05.2015.

79 € + PVN Piesakoties pēc 13.05.2015.

 

Programma

Mājas lapas SEO optimizācija

1. Mājas lapas iekšējā SEO optimizācijas svarīgākie faktori

Mājas lapas iekšējās optimizācijas uzdevums ir paaugstināt tās satura pievilcību attiecībā uz meklēšanas sistēmām (tās vērtību meklēšanas sistēmas reitingā). Iekšējā SEO optimizācija ļauj paātrināt TOP pozīciju sasniegšanu Google meklēšanas rezultātos. Semināra laikā uzzināsiet svarīgākās darbības, kas veicamas iekšējas SEO optimizācijas ietvaros. Tiks parādītas arī izplatītākas kļūdas, kas tek pieļautas, veicot iekšējo SEO optimizāciju.

2. Kāpēc pozīcijas Google meklētājā neaug vai pat pazeminās

Seminārā laikā tiks prezentēti pēdējie (septembra) Google algoritma atjauninājumi un parādīts kā šīs izmaiņas ietekmē mājas lapu pozīcijas Google meklētājā. Parādīsim galvenos priekšnosacījumus, kas jāievēro, lai noturētu vai paaugstinātu sasniegtās pozīcijas meklēšanas rezultātos. Iegūtas praktiskās zināšanas varēsiet izmantot praksē, virzot savu mājas lapu Google meklētājā.

Google Analytics

1. Google Analytics pielāgošana

Google Analytics pielāgošanai ir kritiska nozīme, ja vēlaties noteikt atdevi veiktajām reklāmas aktivitātēm, kā arī analizēt apmeklētāju uzvedību mājas lapā. Šīs sesijas laikā Dr.Sergejs Volvenkins parādīs analīzes iespējas mājas lapā un iemācis pielāgot Google Analytics tā, lai Jūs varētu analizēt reklāmas darbības efektivitāti ne tikai apmeklējuma un klikšķu, bet arī vērtīgo darbību griezumā (pirkums, pasūtījums, pieteikums utt.).

2. TOP 5 Google Analytics atskaites

Ir ļoti būtiski Google Analytics rīka sniegtos datus prast analizēt un interpretēt, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par reklāmas budžeta sadalīšanu, komunikācijas kanālu izvēli u.c. Sesijas laikā tiks parādītas TOP5 atskaites, ar kuru palīdzību ir iespējams saņemt vērtīgu informāciju gan par komunikācijas kanālu, gan arī mājas lapas darbības efektivitāti. Iegūtās praktiskās zināšanas Jūs varēsiet izmantot jau nākamajā dienā.

Facebook komunikācija

TOP 3 nosacījumi, kas jāievēro veiksmīgai komunikācijai.

Facebook ir iedarbīgs un spēcīgs jauno klientu piesaistīšanas kanāls. Ievērojot svarīgākus Facebook reklāmas nosacījumus var panākt nozīmīgus rezultātus. Semināra laikā tiks izklāstīti Facebook reklāmas veidi, kā arī tiks parādīti būtiskākie punkti, kuriem jāpievērš uzmanība.

Pasniedzēji

Dr.Sergejs Volvenkins. Google reklāma, Google Analytics, Interneta mārketings

Dr. Sergejs Volvenkins

Dr.Sergejs Volvenkins. iMarketings digitālas nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Google Partner Academy loceklis. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu, ilggadējs interneta mārketinga praktiķis. Dr. Sergejs Volvenkins aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošus un esošus AdWords/Analytics speciālistus, popularizē AdWords/Analytics pakalpojumus – lasa lekcijas studentiem, vada individuālus un Google organizētus seminārus, veic individuālas apmācības. iMarketings kopējais pārvaldītais klientu reklāmas gada budžets pārsniedz 500 000 USD.

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Atsauksmes par iMarketings semnāru

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta:   Rīga, Elizabetes 21 (Monika Centrum Hotels) 9:00 -15:00
Maksa:  

60 € + PVN Piesakoties pirms 13.05.2015.

79 € + PVN Piesakoties pēc 13.05.2015.

 

Rezervējiet vietu tagad!

Norises vieta: Rīga, Elizabetes 21 (Monika Centrum Hotels) 20.05.2015 9:00 -15:00
Maksa:
60 € + PVN
79 € + PVN