Atsauksmes

Piedāvājam iepazīties ar dažu mūsu klientu atsauksmēm par sadarbības pieredzi ar iMarketings.

 

Pateicoties  iMarketings profesionālai darbībai, sniedzot SEO pakalpojumus, sīvas konkurences apstākļos tika palielināts mājas lapas apmeklētāju skaits no organiskajiem meklēšanas rezultātiem par 153.58% un pasūtījumu skaits pieauga par 106.76%. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību. Paldies.


Strādā operatīvi un atbildīgi, pilda dotos solījumus.


Būtiski uzlaboja mūsu AdWords kampaņu rezultātus. Esam ļoti apmierināti.


Jau sadarbības sākumā iMarketings speciālisti pielāgoja Google Analytics un ieteica veikt izmaiņas mājas lapā, lai varētu vērtēt atdevi no Google reklāmas un citiem kanāliem. To paveicam un spējām novērtēt, cik efektīvi strādā mūsu reklāma. Pateicoties iMarketings aktivitātēm mūsu pasūtījumu skaits pieauga par 26%. Prieks par tik profesionālu pieeju. Paldies!


Prieks sadarboties ar iMarketings ekspertiem: veic padziļinātu analīzi, lai sasniegtu labākus rezultātus, sniedz ierosinājumus, kā paaugstināt reklāmas efektivitāti, vienmēr ir sasniedzami un strādā operatīvi


iMarketings.lv sniegtie pakalpojumi palīdzējuši sasniegt Sixt auto noma biznesa mērķus un piesaistīt jaunus klientus. Profesionāla pieeja, ātrs reaģēšanas laiks un nestandarta risinājumi ļauj sasniegt atbilstošus rezultātus.