Mogo

Pateicoties  iMarketings profesionālai darbībai, sniedzot SEO pakalpojumus, sīvas konkurences apstākļos tika palielināts mājas lapas apmeklētāju skaits no organiskajiem meklēšanas rezultātiem par 153.58% un pasūtījumu skaits pieauga par 106.76%. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību. Paldies.

Read more

Eden

Strādā operatīvi un atbildīgi, pilda dotos solījumus.

Read more

Carat

Būtiski uzlaboja mūsu AdWords kampaņu rezultātus. Esam ļoti apmierināti.

Read more

Emil Gustav

Jau sadarbības sākumā iMarketings speciālisti pielāgoja Google Analytics un ieteica veikt izmaiņas mājas lapā, lai varētu vērtēt atdevi no Google reklāmas un citiem kanāliem. To paveicam un spējām novērtēt, cik efektīvi strādā mūsu reklāma. Pateicoties iMarketings aktivitātēm mūsu pasūtījumu skaits pieauga par 26%. Prieks par tik profesionālu pieeju. Paldies!

Read more

Gros auto

Prieks sadarboties ar iMarketings ekspertiem: veic padziļinātu analīzi, lai sasniegtu labākus rezultātus, sniedz ierosinājumus, kā paaugstināt reklāmas efektivitāti, vienmēr ir sasniedzami un strādā operatīvi

Read more

SIXT

iMarketings.lv sniegtie pakalpojumi palīdzējuši sasniegt Sixt auto noma biznesa mērķus un piesaistīt jaunus klientus. Profesionāla pieeja, ātrs reaģēšanas laiks un nestandarta risinājumi ļauj sasniegt atbilstošus rezultātus.

Read more