Eksports un e-komercija #3: Kā izaudzēt e-veikalu no 100k EUR līdz 10M EUR/gadā? 100% praktiski!

Online seminārs jau 23.03.2023. Rezervē vietu šodien!

Ieguldot vairāk nekā 50,000,000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā gan Latvijā, gan eksporta tirgos, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi dalīties ar jums. Esam sagatavojuši trīs vebināru ciklu, kura laikā uzzināsiet svarīgākās lietas, kam pievērst uzmanību, pārvaldot digitālās reklāmas kampaņas eksporta tirgos. Vebināru cikls ir sadalīts pēc trīs soļu modeļa, kuru izmantojām iMarketings.lv, lai palīdzētu e-komercijas uzņēmumiem augt eksporta tirgos. Esam palīdzējuši izaugt daudziem mūsu klientiem, tāpēc labprāt ar jums dalīsimies savā pieredzē.

Vebināru cikla tēmas:

 1. Sagatavošanas posms #1 (1.5 st.)
 2. Produkta un mājaslapas pārbaudes posms #2 (2 st.)
 3. Izaugsmes posms #3 (1.5 st.)


Datums: 23.03.2023.
Laiks: 11:00 – 12:30
Vieta: Zoom
Dalība: Bezmaksas

 
3. Izaugsmes posms

Vebināra laikā runāsim par šādiem jautājumiem:

 1. Ar kādiem izaicinājumiem uzņēmēji visbiežāk sastopas trešajā posmā?
 2. Kā pareizi sagatavot virzīšanas plānu, kas orientēts uz izaugsmi? Kam jābūt iekļautam?
 3. Kādi reklāmas ziņojumi jāveido katrā komunikācijas posmā? (Ar praktiskiem piemēriem)
 4. Google reklāma: kādus reklāmas kampaņas tipus izmantot?
 5. Facebook reklāma: kādus reklāmas kampaņas tipus izmantot? Kādu auditoriju atlasīt?
 6. CRO: kādi rīki ļauj analizēt lietotāju uzvedību mājaslapā? Kā interpretēt datus? Piemēri.
 7. E-pasta mārketings: kādus e-pasta rīkus izmantot?
 8. Kādiem mārketinga rādītājiem jāseko līdzi ik mēnesi, lai radītu izaugsmi?

Piesakies online semināram

  Tik daudz jautājumu un tikpat daudz iespēju. Katrs solis ir izaicinājums, jo ir daudz nezināmo. Svarīgi, lai šajā brīdī kāds var padalīties ar savu pieredzi, lai jūs veiksmīgi tiktu galā ar izaicinājumiem un turpinātu izaugsmi.

  Šis ir mūsu vairāk nekā 10 gadu pieredzes dalīšanās vebinārs. Gaidīsim Jūs mūsu vebinārā, kurā izklāstīsim visbiežāk sastopamās problēmsituācijas, kurās nonāk uzņēmēji, virzot produktus eksporta tirgos (e-komercija). Kā arī parādīsim mūsdienu risinājumus, kas ļauj šādās situācijās kļūt par uzvarētāju.

  Seminārs paredzēts eksporta e-komercijas uzņēmumu pārstāvjiem (vadītāji, mārketinga vadītāji, mārketinga eksperti), bet būs saistošs arī citiem uzņēmuma pārstāvjiem (B2B, lead generation utt.).

  iMarketings.lv semināri vienmēr ir saturīgi un maksimāli praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai semināri ir pieejami katram, daļu no tiem nodrošinām bez maksas.

   

   

  Atsauksmes

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 358 milj. eur (2021. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Labākais interneta veikals Latvijā” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

   

  Datums: 23.03.2023

  Laiks: 11:00 – 12:30

  Vieta: Zoom

  Dalība: Bezmaksas

   

   

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu.
  Garantējam vērtīgu saturu.