Digitālais mārketings ar garantiju

Digitālais mārketings šodien ļauj saglabāt biznesu un nodrošināt izaugsmi. Vai Jūs jau izmantojat digitālā mārketinga iespējās par visiem 100%?

Uzticiet digitālā mārketinga aktivitātes pieredzējušiem iMarketings.lv profesionāļiem. Tā ir garantija, ka izmantosiet visas iespējas par 100%. Mēs rūpīgi pārdomāsim stratēģiju un realizācijas gaitā padziļināti analizēsim rezultātus.

Garantējam, Jūs saņemsiet klientus vai atgriežam naudu!

Rezultāta sasniegšanai mums ir savs arsenāls, ko izmantojam ikdienā ar gandrīz 100 mūsu klientiem:

 • Digitālās mārketinga stratēģijas izstrāde un realizācija
 • Google reklāma (ieviešana ASAP 1-3 dienas laikā)
 • Google Shopping reklāma (ieviešana ASAP 1-3 dienas laikā).
 • Facebook reklāma (ieviešana ASAP 3-5 dienas laikā)
 • Programmatic (ieviešana ASAP 2-4 dienas laikā)
 • YouTube video reklāma (ieviešana ASAP 2-4 dienas laikā)
 • SEO
 • Mājaslapas pielāgošana pārdošanai (CRO/UX)
 • Satura mārketings (Social)
 • Satura personalizācija
 • Reklāmas kampaņu analīze (analīzes sistēmas izveidošana)

iMarketings.lv komanda lieliski tiek galā ar saviem darba uzdevumiem COVID-19 laikā. Neskatoties uz to, ka mums pieauga darba apjomi gan Latvijā, gan Igaunijā, iMarketings.lv eksperti kā vienmēr ir sasniedzami, atsaucīgi, proaktīvi un orientēti uz rezultāta sasniegšanu. Mums patīk, ka eksperti nodrošina padziļinātu kampaņu rezultātu analīzi. Tas dod mums papildus drošības sajūtu, ka stratēģijas realizācija ir zem iMarketings.lv vadošo ekspertu kontroles. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību.

Laura Kalniņa
Douglas Latvia, digitālā mārketinga nodaļas vadītāja

Kurši.lv ļoti augsti vērtē iMarketings.lv ekspertu orientāciju uz rezultāta sasniegšanu. Regulāri tiek piedāvātas dažādas idejas. Ekspertu kompetences līmenis ir augsts, kas ļauj mums būt pārliecinātiem par reklāmas budžeta efektīvu izmantošanu, pārvaldot Google Search un Display, Facebook un Programmatic reklāmas. Komunikācija vienmēr ir operatīva un saprotama. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību.

Ieva Sprindžuka,
BN Kurši, mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja

Par iMarketings.lv

iMarketings.lv ir pilna servisa digitālā mārketinga aģentūra, kas savu klientu produktus/pakalpojumus virza vairāk nekā 20 pasaules valstīs. Google Premier Partner. Google Exporting Partner. Tiek pārvaldīti reklāmas budžeti no 1000 eur/mēn līdz 110 000 eur/mēn. Uzņēmums ir dibināts Latvijā 2012. gadā. iMarketings.lv savas darbības laikā vairākkārt saņēmis apbalvojumus no Google par teicamiem sasniegumiem, pārvaldot reklāmas digitālajā vidē. Uzņēmuma klientu kopējais apgrozījums internetā 2019.gadā sastādīja ap 183.2 milj. Eur (iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Konkursa Labākais interneta veikals Latvijā organizētājs. Online e-grāmatas izdevējs par eksporta veicināšanu, izmantojot digitālo mārketingu.  

iMarketings.lv veikto zinātnisko pētījumu rezultāti tiek prezentēti daudzās starptautiskās zinātniskās konferencēs. Uzņēmuma komanda sešu gadu laikā digitālā mārketinga jomā apmācījusi vairāk nekā tūkstoti dažādu nozaru un līmeņa speciālistus.