Digitālās stratēģijas audits

Piesakiet iMarketings.lv ekspertus, kad mārketinga un pārdošanas mērķu sasniegšanai nepieciešams izmantot vairākus digitālos kanālus vienlaicīgi. Mūsu darbības mērķis nav klikšķu vai reklāmas ziņojumu ekspozīciju skaits. Strādājam tikai un vienīgi klientu biznesa mērķu sasniegšanai.

Ja mārketinga/pārdošanas mērķu sasniegšanai Jūs izmantojat vairākus kanālus vienlaicīgi (Google, Facebook, Display, E-mail, Youtube utt.), tad var rasties daudz praktisku jautājumu:

Kad tirgū ir sīva konkurence un Jums ir kaut vai vidēji ambiciozi mērķi, tad atbildes neesamība vismaz uz vienu jautājumu var draudēt ar KPI nesasniegšanu un zemākiem efektivitātes rezultātiem.

Esam izstrādājuši vairākas veiksmīgas multi kanālu digitālās stratēģijas. Profesionāli veicam digitālās komunikācijas analīzi (pārvaldām vairāk nekā 100 Google Analytics kontu). Esam uzkrājuši vairāku gadu pieredzi digitālo stratēģiju izstrādē un realizācijā. Rezultātu nodrošina pieredzējusi un kompetenta ekspertu komanda.

Ja Jūs uzdodat sev vismaz 2-3 jautājumus no iepriekšminēta saraksta, piesakiet bezmaksas konsultāciju.

Audita rezultātā Jūs saņemsiet:

Piesakiet bezmaksas konsultāciju

“Pateicoties iMarketings.lv ekspertiem esam sasnieguši ambiciozus mārketinga un pārdošanas mērķus. iMarketings.lv eksperti iedziļinājās jautājumu būtībā un izstrādāja individuālu risinājumu, ņemot vērā mūsu nospraustos mērķus un mērķauditorijas raksturlielumus. Īpaši patika analītiska pieeja kampaņu rezultātu analīzei. Vienu no iMarketings.lv izstrādātajiem risinājumiem pārņēma arī mūsu kolēģi no pārējām Eiropas un Skandināvijas valstīm. Liels paldies par sadarbību un profesionālu pieeju!”

Andra Luksa-Urtāne
Recruitment Manager

Garantējam pakalpojuma kvalitāti:

Digitālās stratēģijas auditu veicam, izmantojot visas pieejamās tehnikas un rīkus.

Sākumā veicam intervijas ar uzņēmuma darbiniekiem, kuri iesaistīti digitālos mārketinga procesos (gan vadības, gan operatīvais līmenis). Jau šajā posmā var atklāties vairākas problēmas vai vairāki šķēršļi, kas traucē sasniegt KPI.

Otrajā posmā mēs veicam komunikācijas kanālu tehnisko analīzi: izveidojam atribūcijas modeļus, vērtējam kanālu darbības efektivitāti atkarībā no tā lomas, vērtējam padziļināti katra kanāla darbību, veicam padziļinātu mājaslapas darbības efektivitātes analīzi, nosakām šaurās vietas tajā. Bieži vien otro posmu uzreiz nav iespējams realizēt tāpēc, ka ir vairāki ierobežojumi. Piemēram, nav pielāgots Google Analytics, nav veikta ārējo reklāmas linku marķēšana, nav izmantoti papildus analītiski rīki (Crazzy Egg, Yandex Metrika, Click Tale utt.), kas ļauj veikt mājaslapas darbības analīzi. Šajā gadījumā pirms otrā posma veikšanas veicam visus nepieciešamos tehnisko rīku pielāgošanas darbus.

Trešajā posmā sākam savākto un apkopoto datu interpretāciju. Tieši šajā posmā noskaidrojam atbildes uz visiem jautājumiem.

Kad šis svarīgais darbs ir izdarīts, sagatavojam detalizētu atskaiti un veicam rezultātu prezentāciju. Pēc atskaites prezentācijas klients var uzticēt mums realizēt piedāvāto darba plānu vai turpmāk brīvi ar mums komunicēt un uzdot jautājumus par plāna realizāciju. Vienmēr palīdzam labāk saprast, kā rīkoties konkrētā situācijā.

Papildus uzkrātai pieredzei izmantojam pētījuma rezultātus, ko ieguvām kopā ar LU pētnieku komandu un sadarbībā ar „Swedbank” un LTRK. Pētījumā esam noskaidrojuši, kā interneta mārketingu izmanto Latvijas veiksmīgie uzņēmumi (3 gadus pēc kārtas augošs apgrozījums) salīdzinājumā ar neaugošiem uzņēmumiem (3 gadus pēc kārtas neaugošs apgrozījums). Šis pētījums ilga 9 mēnešus un rezultāti tika prezentēti vairākās starptautiskās zinātniskās konferencēs.

Ar dažiem pētījuma atklājumiem var iepazīties e-grāmatā (pieteikumu sūtīt uz e-pastu welcome@imarketings.lv)

Piesakiet bezmaksas konsultāciju

Mūsu fokuss

Eksporta veicināšana

Kopš 2012. gada palīdzējām augt uzņēmumiem vairāk nekā 20 valstīs..
Vairāk par pakalpojumu

Google Ads pārvaldīšana

Vairāk kā 50000 stundu esam veltījuši Google reklāmas pārvaldīšanai..
Vairāk par pakalpojumu

Facebook reklāmas pārvaldīšana

35000 stundu pieredze Facebook reklāmas kampaņu pārvaldīšanā..
Vairāk par pakalpojumu