Multi Channel Management

Piesakiet iMarketings.lv ekspertus, kad mārketinga un pārdošanas mērķu sasniegšanai nepieciešams izmantot vairākus digitālos kanālus vienlaicīgi. Mūsu darbības mērķis nav klikšķu vai reklāmas ziņojumu ekspozīciju skaits. Strādājam tikai un vienīgi klientu biznesa mērķu sasniegšanai.

Ja Jūs varat sasniegt pārdošanas mērķus, reklamējoties tikai vienā komunikācijas kanālā, tad veiksme Jums seko līdzi vai arī Jums ir unikāls produkts, vai arī ļoti viegli sasniedzami pārdošanas mērķi.

Mūsdienu pasaulē, kad konkurence kļūst sīvākā, reklāmas cenas aug un cilvēki paliek izvēlīgāki, sasniegt ambiciozus mārketinga un pārdošanas mērķus, izmantojot vienu komunikācijas kanālu, ir gandrīz neiespējami.

83% mūsu klientu nodrošinām multi kanālu pārvaldīšanu. Ieviešot papildus komunikācijas kanālus, esam novērojuši vidēji par 34.6% efektivitātes pieaugumu. Turklāt nav obligāti uzreiz jāsāk izmantot daudz dažādu kanālu. Atkarībā no mērķiem var sākt ar divu līdz trīs komunikācijas kanālu izmantošanu (piemēram, Google un Facebook).

Vairāku komunikācijas kanālu izmantošana ļauj produktīvāk strādāt pie KPI sasniegšanas.
iMarketings.lv veiktais pētījums kopā ar LU pētnieku komandu un sadarbībā ar „Swedbank” un LTRK apstiprināja, ka veiksmīgie uzņēmumi (3 gadus pēc kārtas augošs apgrozījums) izmanto vairākus digitālos kanālus KPI sasniegšanai.

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot pārdošanas rezultātu, piesakiet iMarketings.lv eksperta bezmaksas konsultāciju.

Piesakiet bezmaksas konsultāciju

“Pateicoties iMarketings.lv ekspertiem, esam sasnieguši ambiciozus mārketinga un pārdošanas mērķus. iMarketings.lv eksperti iedziļinājās jautājumu būtībā un izstrādāja individuālu risinājumu, ņemot vērā mūsu nospraustos mērķus un mērķauditorijas raksturlielumus. Īpaši patika analītiska pieeja kampaņu rezultātu analīzei. Vienu no iMarketings.lv izstrādātajiem risinājumiem pārņēma arī mūsu kolēģi no citām Eiropas un Skandināvijas valstīm. Liels paldies par sadarbību un profesionālu pieeju!”

Andra Luksa-Urtāne
Recruitment Manager

 

Garantējam pakalpojuma kvalitāti:

  • Kompetenta komanda – esam izveidojuši komandu, kas pārstāv visas svarīgākās interneta mārketinga disciplīnas, lai saviem klientiem varētu nodrošināt visnozīmīgākā mērķa sasniegšanu– rezultātu (piesaistīti klienti, pārdoti pakalpojumi). Komandā ir speciālisti, kas profesionāli pārzina gan interneta mārketinga komunikācijas kanālu izmantošanu (Google, Social, Mail Marketing), gan analītikas instrumentus, gan arī specializējas mājaslapu pielāgošanā pārdošanas rezultātu uzlabošanai. Vadošie darbinieki ir atzīti nozares eksperti, kurus vada Dr. Sergejs Volvenkins – sertificēts Google treneris, Latvijā vienīgais sertificētais Google AdWords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu.

Mūsu fokuss

Eksporta veicināšana

Kopš 2012. gada palīdzējām augt uzņēmumiem vairāk nekā 20 valstīs..
Vairāk par pakalpojumu

Google reklāma

Vairāk kā 50000 stundu esam veltījuši Google reklāmas pārvaldīšanai..
Vairāk par pakalpojumu

Meta reklāma

35000 stundu pieredze Facebook reklāmas kampaņu pārvaldīšanā..
Vairāk par pakalpojumu