3 praktiski soļi e-veikala izaugsmei eksporta tirgū

Bezmaksas online seminārs jau 27.10.2022. Pasteidzies uz rezervē sev vietu!

3 praktiski soļi jūsu e-veikala izaugsmei eksporta tirgū

Ieguldot vairāk nekā 50 000 000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā gan Latvijā, gan eksporta tirgos, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi dalīties ar jums. Pasākuma laikā dalībnieki uzzinās svarīgākās lietas, kam pievērst uzmanību, pārvaldot digitālās reklāmas kampaņas eksporta tirgos.


Eksporta veicināšana digitālais mārketings ekomercija. Sergejs Volvenkins

Pasākuma laikā runāsim par šādiem jautājumiem:

 1. Ar kādiem populārākiem izaicinājumiem katrā no posmiem visbiežāk saskaras uzņēmēji?
 2. Kā pārvarēt šos izaicinājumus?
 3. Kā noteikt pieprasījumu pēc Jūsu produkta eksporta tirgū?
 4. Kā noteikt ienākšanas reklāmas budžetu?
 5. Kādi rīki ļauj analizēt Jūsu konkurentus?
 6. Kādu eksporta virzīšanas stratēģiju izvēlēties?
 7. Kādiem kanāliem dot priekšroku (Google, Facebook vai kas cits)? Kādos gadījumos?
 8. Kādas ir reklāmas iespējas eksporta tirgū, kas nav pieejamas Baltijā?
 9. Kādi rādītāji palīdz novērtēt reklāmas atdevi?

Datums: 27.10.2022.,
Laiks: 11:00 – 12:00
Maksa: Bezmaksas,
Vieta: Online


Piesakies online semināram


  Tik daudz jautājumu un tikpat daudz iespēju. Katrs solis ir izaicinājums, jo ir daudz nezināmo. Svarīgi, lai šajā brīdī kāds var padalīties ar savu pieredzi, lai jūs veiksmīgi tiktu galā ar izaicinājumiem un turpinātu izaugsmi.

  Šis ir mūsu vairāk nekā 10 gadu pieredzes dalīšanās webinārs. Gaidīsim Jūs mūsu 60 minūšu bezmaksas webinārā, kurā izklāstīsim visbiežāk sastopamās problēmsituācijas, kurās nonāk uzņēmēji, virzot produktus eksporta tirgos (e-komercija). Kā arī parādīsim mūsdienu risinājumus, kas ļauj šādās situācijās kļūt par uzvarētāju.

  Seminārs paredzēts eksporta e-komercijas uzņēmumu pārstāvjiem (vadītāji, mārketinga vadītāji, mārketinga eksperti), bet būs saistošs arī citiem uzņēmuma pārstāvjiem (B2B, lead generation utt.).

  iMarketings.lv semināri vienmēr ir saturīgi un maksimāli praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai semināri ir pieejami katram, daļu no tiem nodrošinām bez maksas.

  Atsauksmes

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 486 milj. eur (2022. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Labākais interneta veikals Latvijā” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 27.10.2022.

  Laiks: 11:00 – 12:00

  Vieta: Online

  Maksa: Bezmaksas