Digitālais mārketings, kas palīdz biznesam augt

Virzīšanas paņēmieni no vadošās aģentūras. 100 % praktiski. eCom, Lead gen, Export

Ieguldot vairāk nekā 50 000 000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā gan Latvijā, gan eksporta tirgos, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi dalīties ar jums. Esam atlasījuši svarīgāko un apvienojuši mūsu iepriekšējos vebinārus “TOP5 e-veikala virzīšanas paņēmieni Latvijā un ārzemēs” un “Kā izaudzēt e-veikalu no 100k EUR līdz 10M EUR/gadā?” vienā vebinārā “Digitālais mārketings, kas palīdz biznesam augt”. Ņemot vērā augstos vērtējumus, kā arī uzņēmēju un digitālā mārketinga entuziastu interesi par šo tēmu, nolēmām piedāvāt šīs apmācības bez maksas.

Virzīšanas paņēmieni, ar kuriem dalīsimies, ir vairākkārt pārbaudīti praksē, sasniedzot lieliskus rezultātus daudziem mūsu klientiem. Tāpēc droši pārņemiet vadošās aģentūras pieredzi.

Datums: 11.04.2024., laiks: 11.00 – 12.30

Dalība: Bez maksas


digitalais-marketings-kas-palidz-biznesam-augt

Vebināra saturs būs maksimāli lietderīgs mārketinga ekspertiem, digitālā mārketinga ekspertiem, mārketinga un digitālā mārketinga nodaļu vadītājiem, MVU vadītājiem un īpašniekiem.

Vebināra laikā runāsim par šādiem jautājumiem:

 1. Eksports: kādas ir reklāmas iespējas ārvalstu tirgū, kas nav pieejamas Baltijā
 2. Mājaslapas pielāgošana pārdošanai: kā atklāt šaurās vietas, kas traucē pārdot
 3. Google un Meta reklāma: svarīgākie punkti, lai reklāma būtu efektīva
 4. Google un Meta reklāma: optimizācijas soļi reklāmas efektivitātes uzlabošanai
 5. Efektīva reklāmas ziņojuma veidošana – step by step process ar praktiskiem piemēriem

Piesakies vebināram*

  iMarketings.lv vebināri vienmēr ir saturīgi un praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai vebināri ir pieejami katram, šo vebināru nodrošinām bez maksas.

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificētais Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks


  Vebināra mērķis ir nodot jums mūsu praktiskās zināšanas. Bet, ja kaut kāda iemēsla pēc jūs jūtat, ka nevarat efektīvi pārvaldīt savas reklāmas kampaņas (nav laika, nav padziļinātas pieredzes utt.), mēs labprāt palīdzēsim jums sasniegt labāku rezultātu un augt.

  Noskaidrojiet, vai varēsim palīdzēt Jūsu biznesam izaugt?

  Atbildēt un noskaidrot

  Atsauksmes

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 486 milj. eur (2022. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Latvian eCommerce Awards” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 11.04.2024, laiks: 11.00 – 12.30

  Dalība: Bezmaksas

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu. Garantējam vērtīgu saturu.