Atklātās kļūdas Google reklāmā pēc 100 kontu auditiem

Online seminārs sadarbībā ar LIAA jau 09.05.2024. Rezervē vietu šodien!

Atklatas-kludas-google-reklama-100-auditi

Esam nolēmuši atklāt populārākās nepilnības, ko esam piefiksējuši, veicot Google reklāmas kontu auditus.

Apmeklējiet vebināru, lai stundas laikā saņemtu vērtīgu informāciju un praktiskas zināšanas par Google Ads. Veltot Google reklāmas kampaņu pārvaldīšanai vairāk nekā 62 000 stundu un strādājot ar reklāmas budžetiem, kas pārsniedz 200 000 EUR/mēn/valsts/klients, esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi un izstrādājuši savu metodoloģiju, kas ļauj mums veiksmīgi panākt pozitīvu rezultātu Google reklāmā. Ieskatieties aģentūras darbības aizkulisēs un pārņemiet mūsu pieredzi!

Piesakies online semināram*

  Datums: 09.05.2024

  Laiks: 10:00 – 11:30

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra norise: online, sadarbībā ar LIAA

  iMarketings.lv vebināri vienmēr ir saturīgi un praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai vebināri ir pieejami katram, šo vebināru nodrošinām bez maksas.


  Vebināra mērķis ir nodot jums mūsu praktiskās zināšanas. Bet, ja kaut kāda iemēsla pēc jūs jūtat, ka nevarat efektīvi pārvaldīt savas reklāmas kampaņas (nav laika, nav padziļinātas pieredzes utt.), mēs labprāt palīdzēsim jums sasniegt labāku rezultātu un augt.

  Noskaidrojiet, vai varēsim palīdzēt Jūsu biznesam izaugt?

  Atbildēt un noskaidrot

  Atsauksmes

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificētais Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 486 milj. eur (2022. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Latvian eCommerce Awards” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 09.05.2024

  Laiks: 10:00 – 11:30

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra norise: online, sadarbībā ar LIAA

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu. Garantējam vērtīgu saturu.