Youtube video reklāma

Uzticiet video reklāmas pārvaldīšanu iMarketings.lv ekspertiem. Mūsu portfolio ir vairāk nekā 50 veiksmīgas video reklāmas kampaņas gan vidēja lieluma uzņēmumiem, gan lieliem, vadošiem e-komercijas uzņēmumiem.

YouTube video reklāma ir lielisks veids, kā sasniegt plašu auditoriju ar zemām izmaksām (līdz pat 0.01 eur cost per view).

Esam pārvaldījuši rezultatīvas video reklāmas kampaņas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, UK, Francijā, Amerikā.

Šeit ir mūsu ToDo, lai sasniegtu rezultātu:

Piesakiet bezmaksas konsultāciju

Iesakām iepazīties ar mūsu bloga rakstu “5 iemesli, kāpēc jāizmanto YouTube reklāma klientu piesaistīšanai (YouTube vs. TV)”

iMarketings.lv pieeja

YouTube video reklāmai ir neapšaubāmas priekšrocības, ko esam aprakstījuši vienā no saviem bloga rakstiem (šeit). Cits jautājums, kādu stratēģiju un pieeju izvēlēties YouTube video reklāmas kampaņu īstenošanai un kā analizēt atdevi. Šie ir kritiski jautājumi, jo YouTube reklāmas budžeti ir pietiekami augsti (dienas budžets varētu būt 100; 300; 600; 900+ EUR/dienā), bet reklāmu ekspozīciju ilgums ir īss (parasti 10–14 dienas, bet, protams, viss atkarīgs no situācijas).

Jau daudzkārt esam sasnieguši lieliskus YouTube video reklāmas rezultātus. Zemāk var redzēt vienas mūsu video kampaņas rezultātus.

Ņemot vērā, ka YouTube video reklāmas kampaņas ir īslaicīgas, mēs ļoti skrupulozi pieejam plānošanai. Ārkārtīgi svarīgi noteikt:

Kam un kad rādīt reklāmu

Sākotnējā analīzē parasti neaprobežojamies ar sarunām par potenciālā klienta portretu. Veicam arī savu padziļinātu analīzi, izmantojot klienta Google Analytics un Facebook kontus (ja ir uzkrāta Facebook auditorija). Šie dati ļauj saprast, kādi cilvēki aktīvāk pērk (vecums, dzimums, intereses utt.) un kad viņi to visaktīvāk dara.

Viens no datu griezumiem par pircēju portretu

Viens no datu griezumiem par pircēju uzvedību

Kā rādīt reklāmu

Parasti pēc video reklāmas noskatīšanās ne visai liela cilvēku daļa uzreiz dodas uz mājaslapu (vai veikalu). Tāpēc ir svarīgi, lai kampaņa ir integrēta un pilnā mērā ir izmantots remārketings. Vienmēr garajiem videoklipiem taisām vēl īsus videoklipus. Tieši šo īso video izmantojam kā atgādinājumu tiem, kuri jau ir noskatījušies garo video. Kā arī izmantojam klasisko Google baneru remārketingu, ko rādām tiem, kuri noskatījušies YouTube video reklāmu. Papildus tam atgādinām par akcijas kampaņu/produktu arī Facebook tīklā.

Šāda integrēta pieeja ļauj panākt labākus rezultātus.

Uzticiet YouTube video kampaņu realizāciju iMarketings.lv ekspertiem. Mēs ieguldīsim katru centu maksimāli efektīvi. Piesakiet eksperta vizīti.

YouTube video reklāmas kampaņas plānu izstrādājam ciešā sadarbībā ar Google speciālistiem, kas ir vēl viens rādītājs mūsu nopietnajai pieejai komunikācijā.

Atsevišķos gadījumos nodrošinām pēc reklāmas kampaņām Brand Lift pētījuma rezultātus. Šie ir vērtīgi dati par reklāmas kampaņas darbības efektivitāti. Šo pētījumu veic Google, un mēs nodrošinām klientam analīzes rezultātus bez maksas.

Par Brand Lift

Šī pētījuma mērķis ir noskaidrot, kādu efektu ir sasniegusi YouTube video reklāma. Lai to panāktu, uzreiz pēc kampaņas beigām YouTube apmeklētājiem, kuri redzējuši video reklāmu, tiek rādīti tematiski jautājumi: “Vai Jūs atceraties tādu un tādu reklāmu?”, “Kāds uzņēmums reklamējas tajā reklāmā?”, “Kāds produkts tika reklamēts tajā reklāmā?” utt. Šie jautājumi ļauj daudz ko secināt par YouTube video reklāmas kampaņu.

Sadarbībā ar iMarketings.lv Jums šie pētījuma rezultāti būs pieejami bez maksas (ne visiem klientiem).

“iMarketings.lv sniegtie pakalpojumi palīdzējuši sasniegt Sixt auto noma biznesa mērķus un piesaistīt jaunus klientus. Profesionāla pieeja, ātrs reaģēšanas laiks un nestandarta risinājumi ļauj sasniegt atbilstošus rezultātus.”

Anta Lapa
SIXT Mārketinga vadītāja

Piesakiet budžeta aprēķinu šodien!

Garantējam pakalpojuma kvalitāti!

Piesakiet bezmaksas konsultāciju

                                  

Mūsu fokuss

Nospraudiet mērķi. Mēs sasniegsim. Esam Jūsu e-veikala izaugsmes komanda

Ja jūsu reklāmas budžets šobrīd ir mazāks par 1000 eiro mēnesī,…
Vairāk par pakalpojumu

Eksporta veicināšana

Kopš 2012. gada palīdzējām augt uzņēmumiem vairāk nekā 20 valstīs..
Vairāk par pakalpojumu

Google reklāma

Vairāk kā 50000 stundu esam veltījuši Google reklāmas pārvaldīšanai..
Vairāk par pakalpojumu