Youtube video reklāma

YouTube video reklāma ir lielisks veids, kā sasniegt plašu auditoriju ar zemām izmaksām (līdz pat 0.01 eur cost per view).

Uzticiet video reklāmas pārvaldīšanu iMarketings.lv ekspertiem. Mūsu portfolio ir vairāk nekā 50 veiksmīgas video reklāmas kampaņas gan vidēja lieluma uzņēmumiem, gan lieliem, vadošiem e-komercijas uzņēmumiem. Esam pārvaldījuši rezultatīvas video reklāmas kampaņas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, UK, Francijā, Amerikā.

Šeit ir mūsu ToDo, lai sasniegtu rezultātu:

 • izvirzām mērķus (KPI);
 • izstrādājam stratēģiju (kā, kad un ar ko komunicējam);
 • rūpīgi atlasām auditoriju, kam tiek rādīta reklāma;
 • veicam padziļināto kampaņas analīzi + pētām apmeklētāju uzvedību mājaslapā;
 • skatāmies plaši uz situāciju, vienmēr nākam klāja ar ieteikumiem.

–> Piesakiet eksperta konsultāciju jau šodien. Satiksimies. Izrunāsim. Sagatavosim komunikācijas plānu.

Iesakām iepazīties ar mūsu bloga rakstu “5 iemesli, kāpēc jāizmanto YouTube reklāma klientu piesaistīšanai (YouTube vs. TV)

iMarketings.lv pieeja

YouTube video reklāmai ir neapšaubāmas priekšrocības, ko esam aprakstījuši vienā no saviem bloga rakstiem (šeit). Cits jautājums, kādu stratēģiju un pieeju izvēlēties YouTube video reklāmas kampaņu īstenošanai un kā analizēt atdevi. Šie ir kritiski jautājumi, jo YouTube reklāmas budžeti ir pietiekami augsti (dienas budžets varētu būt 100; 300; 600; 900+ EUR/dienā), bet reklāmu ekspozīciju ilgums ir īss (parasti 10–14 dienas, bet, protams, viss atkarīgs no situācijas).  

Jau daudzkārt esam sasnieguši lieliskus YouTube video reklāmas rezultātus. Zemāk var redzēt vienas mūsu video kampaņas rezultātus.

YouTube Video reklāma - rezultāts

Ņemot vērā, ka YouTube video reklāmas kampaņas ir īslaicīgas, mēs ļoti skrupulozi pieejam plānošanai. Ārkārtīgi svarīgi noteikt:

 • kam rādīt,
 • kad rādīt un
 • kā rādīt reklāmu.

Kam un kad rādīt reklāmu

Sākotnējā analīzē parasti neaprobežojamies ar sarunām par potenciāla klienta portretu. Veicam arī savu padziļinātu analīzi, izmantojot klienta Google Analytics un Facebook kontus (ja ir uzkrāta Facebook auditorija). Šie dati ļauj saprast, kādi cilvēki aktīvāk pērk (vecums, dzimums, intereses utt.) un kad viņi to visaktīvāk dara.

Viens no datu griezumiem par pircēju portretu

YouTube Video reklāma - auditorijas analīze

Viens no datu griezumiem par pircēju uzvedību  

YouTube Video reklāma - auditorijas analīze

Kā rādīt reklāmu

Parasti pēc video reklāmas noskatīšanas ne visai liela cilvēku daļa uzreiz dodas uz mājaslapu (vai veikalu). Tāpēc ir svarīgi, lai kampaņa ir integrēta un pilnā mērā ir izmantots remārketings. Vienmēr garajiem videoklipiem taisām vēl īsus videoklipus. Tieši šo īso video izmantojam kā atgādinājumu tiem, kuri jau ir noskatījušies garo video. Kā arī izmantojam klasisko Google baneru remārketingu, ko rādām tiem, kuri noskatījušies YouTube video reklāmu. Papildus tam atgādinām par akcijas kampaņu/produktu arī Facebook tīklā.

Šāda integrēta pieeja ļauj panākt labākus rezultātus.

YouTube video reklāmas iespējas - gara reklāma + Remārketings

Uzticiet YouTube video kampaņu realizāciju iMarketings.lv ekspertiem. Mēs ieguldīsim katru centu maksimāli efektīvi. Piesakiet eksperta vizīti.

YouTube video reklāmas kampaņas plānu izstrādājam ciešā sadarbībā ar Google speciālistiem, kas ir vēl viens rādītājs mūsu nopietnai pieejai komunikācijā.

Atsevišķos gadījumos nodrošinām pēc reklāmas kampaņām Brand Lift pētījuma rezultātus. Šie ir vērtīgi dati par reklāmas kampaņas darbības efektivitāti. Šo pētījumu veic Google, un mēs nodrošinām klientam analīzes rezultātus bez maksas.

Par Brand Lift

Brand Lift

Šī pētījuma mērķis ir noskaidrot, kādu efektu ir sasniegusi YouTube video reklāma. Lai to panāktu, uzreiz pēc kampaņas beigām YouTube apmeklētājiem, kuri redzējuši video reklāmu, tiek rādīti tematiski jautājumi: “Vai Jūs atceraties tādu un tādu reklāmu?”, “Kāds uzņēmums reklamējas tajā reklāmā?”, “Kāds produkts tika reklamēts tajā reklāmā?” utt. Šie jautājumi ļauj daudz ko izsecināt par YouTube video reklāmas kampaņu.

Brand Lift - YouTube video reklāmasSadarbībā ar iMarketings.lv Jums šie pētījuma rezultāti būs pieejami bez maksas (ne visiem klientiem).

Piesakiet budžeta aprēķinu šodien!

1. Auditorijas analīze. Optimāla reklāmas budžeta un pirkumu prognoze: bezmaksas.
2. Reklāmas uzsākšana: līdz 5 darba dienām.
3. Reklāmas budžets: sākot no 1500 EUR.

Garantējam pakalpojuma kvalitāti!

 • 2 500 000+ €/Y klientu reklāmas budžeti, ko pārvaldām.
 • Daudzi veiksmes stāsti un apmierināti klienti.
 • Godīga un profesionāla pieeja.

Google reklāma, Google AdWords

Google reklāma, Google AdWords

Google AdWords (Google reklāma)
Google Analytics
Google sertificēts treneris