Portfolio

Klientu apmierinātība ar darba rezultātiem ir viens no iMarketings.lv ekspertu galvenajiem darbības mērķiem. Lai nepārtraukti uzturētu pakalpojuma augstu kvalitātes līmeni, esam izstrādājuši un ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu, kas palīdz iMarketings.lv ekspertiem vienmēr koncentrēties tieši uz tiem mērķiem/uzdevumiem, kas ir svarīgi mūsu klientiem.
Kā ar Facebook Lead Form par 84% palielinājām kopējo vērtīgo konversiju skaitu
Klients ir spa baseinu izplatītājs Latvijā. Tā kā mājaslapā nav izveidota pieteikuma forma, lai veicinātu kopējo vērtīgo konversiju pieaugumu un uzrunātu jaunus potenciālos pircējus, papildus baneru reklāmām palaidām Facebook Lead Form.
Vērtīgās konversijas +84%
CPA -28%
Kā mājaslapai iedot spēcīgu papildus redzamību Google meklētājā, ja sasniegtas jau TOP pozīcijas
Mūsu klientam esam sasnieguši TOP pozīcijas Google organiskajā meklēšanā pēc vairākiem short tail atslēgvārdiem, tāpēc meklējām papildus izaugsmes iespējas - vēlējāmies panākt vēl lielāku redzamību Google meklētājā. Šis ir izaicinājums, ar ko saskārāmies un ko atrisinājām.
Sasniegtās pozīcijas TOP 1 - 3
Kā mērķauditorijas problēmu izzināšana ļāva uzlabot Meta (Facebook) reklāmas rezultātu
Mūsu klients ir viens no vadošajiem automašīnu riepu mazumtirgotājiem Latvijā. Mūsu uzdevums bija atrast risinājumu, kā lietotājiem nodot skaidru ziņojumu par to, ka redzamās riepas ir pieejamas iegādei uzreiz un kā reklamēt tikai tās riepas, kuras pieejamas uz vietas fiziskajā veikalā.
CTR +39%
Google Shopping Ads kampaņu rezultātu uzlabošana, izmantojot alternatīvus CSS
Shopping kampaņas nodrošina krietni labākus Traffic un Revenue rezultātus, salīdzinot ar teksta Google reklāmām. Tāpēc izvirzījām hipotēzi, ka citi CSS sasniedz līdzvērtīgus ieņēmumus kā Google Shopping CSS, bet nodrošina zemāku cenu par klikšķi, paaugstinot reklāmas efektivitāti.
Klikšķi +61%
Ieņēmumi +71%
Google Ads kampaņu restrukturizācija paaugstināja pieteikumu apjomu par 175%, nepalielinot budžetu
Pārņemot klienta Google reklāmas kampaņas no citas aģentūras, saskārāmies ar situāciju, ka Google Ads struktūra ir nepilnīgi izstrādāta, jo netika fokusēta uz klienta biznesa rezultāta sasniegšanu. Bija nepieciešama būtiska pilnveidošana.
Pieteikumu apjoms 175%
Conversion rate 91%
Meta (Faceboo) reklāma: gandrīz dubultojām (+93%) vidējo pirkuma vērtību
iMarketings.lv klients ir e-komercijas uzņēmums, kas pārdod LED produkciju vairākās ES valstīs, izmantojot vairākus maksas reklāmas kanālus. Šajā case study vēlamies parādīt veidu, kā palielināt vidējā pirkuma vērtību (AOV), izmantojot Meta (Facebook) Ads Manager piedāvātās iespējas.
AOV +93%
ROAS +58%
+354% traffic pieaugums pēc izmaiņu ieviešanas mājaslapā
Viss ģeniālais ir vienkāršs! Šajā case study par SEO optimizāciju vēlamies parādīt, kā vienkāršas darbības ar mājaslapu reizēm būtiski ietekmē rezultātu. Veicot izmaiņas vietnes lapu URL struktūrā, jāpievērš uzmanība 301. pāradresācijai, lai tā tiek veidota korekti.
Apmeklētāju plūsmas pieaugums +354%
Kā ar Meta (Facebook) Ads sasniegt 4 reizes lielāku mērķauditoriju, noturot nemainīgi augstu efektivitāti
Lai noskaidrotu, kā Reach & Frequency kampaņu tipa rezultāti atšķiras no visbiežāk izmantotās Auction tipa kampaņas, veicām eksperimentu. Papildus tam, lai noskaidrotu kā atšķiras RF kampaņu rezultāti ar atšķirīgu optimizāciju, esam izveidojuši arī RF ar Reach optimizāciju.
Sasniegtā auditorija 411 406
Sasniegtais ROAS 1104 %
Kā iMarketings.lv palielinājis sava eksporta klienta apgrozījumu par 6,65 milj. EUR 12 mēn. laikā
Klients, ar kuru sadarbojamies jau vairāk nekā 5 gadus. Šajā piemērā varēs ļoti labi redzēt, ka pat ilgstoša sadarbība nemazina mūsu proaktivitātes līmeni. Pēdējā gada laikā, lai turpinātu izaugsmi, esam piesaistījuši Google un Facebook stratēģiskās komandas, kas piedalās stratēģiskā plānošanā.
Sasniegtais ROAS 1560%
Ieņēmumu pieaugums +36.5%
Eksports 8 valstīs
Kā Display stratēģijas maiņa palīdzēja paaugstināt Revenue par 180% un ROI par 83%
iMarketings.lv klients ir e-komercijas uzņēmums, kas tirgo produkciju internetā Baltijas un Skandināvijas valstīs. Pārņemot Display (baneru) kampaņu pārvaldīšanu Lietuvā, saskārāmies ar situāciju, ka Display kampaņas vēsturiski ir devušas negatīvu ROI jeb strādāja ar zaudējumiem.
ROI pieaugums +83%
Ieņēmumu pieaugums +180%
Valsts: Lietuva
Mājaslapas SEO optimizācijas darbības, lai uzlabotu rezultātu. Users +81%. Revenue +211%
Izveidojot jaunu sadaļu mājaslapā konkrētam atslēgvārdam, rezultāti būtiski uzlabojās. Tiklīdz jaunā izveidotā sadaļa tika iekļauta Google indeksā, piesaistītajiem atslēgvārdiem tika novērotas stabilas pozīcijas, kas pakāpeniski auga, līdz tika sasniegtas stabilas Top pozīcijas.
Ieņēmumu pieaugums +211%
Lietotāju apmeklējums +81%
Valsts: Igaunija
Eksporta tirgus analīze. Praktisks piemērs. SWE, FIN, GER, UK, NL, AT, FR, CH, IT, DK, NOR
Eksporta veicināšanā vienmēr fokusējam uzmanību ne tikai uz nepieciešamību efektīvi pārvaldīt digitālā mārketinga kanālus ārējos tirgos un padziļināti analizēt kampaņu rezultātus, bet pirms uzsākt aktivitātes, nodrošināt arī pēc iespējas pilnīgāku eksporta tirgus analīzi.
Analīzē iekļautās valstis 11
Tirgus segments B2B
Kā par 2725% palielināt ienākumus no Meta (Facebook) reklāmām ar budžeta pieaugumu 377%?
Pirms iMarketings.lv bija pārņēmis Facebook Ads kampaņas, klients jau aktīvi izmantoja Facebook reklāmas. Tas veicināja trafika pieaugumu, taču pirkumu skaits un ROAS bija neapmierinoši. Klients vēlējās palielināt internetveikala ienākumus, noturot kopējo ROAS līmeni virs 600%.
Ieņēmumu pieaugums +2725%
Reklāmas budžeta pieaugums +377%