Eksports: Must have sagatavošanās darbi jūsu e-veikala virzīšanai ārzemēs. Checklist ✅

Online seminārs sadarbībā ar LIAA jau 02.04.2024. Rezervē vietu šodien!

Ieguldot vairāk nekā 50,000,000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā gan Latvijā, gan eksporta tirgos, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi dalīties ar jums. Esam sagatavojuši vebināru, kura laikā uzzināsiet svarīgākās lietas, kam pievērst uzmanību, pārvaldot digitālās reklāmas kampaņas gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Vebināra mērķis ir dot ieskatu par primārajiem sagatavošanās darbiem, lai palīdzētu e-komercijas uzņēmumiem augt vietējā un ārzemju tirgū. Esam sasnieguši lieliskus rezultātus daudziem mūsu klientiem, tāpēc labprāt ar jums dalīsimies savā pieredzē.

Datums: 02.04.2024, laiks: 10:00 – 12:00
Dalība: Bezmaksas


imarketings-eksports-must-have-sagatavosanas-darbi-e-veikala-virzisanai

Sagatavošanās posma programmas apraksts

Vebināra laikā runāsim par šādiem jautājumiem:

 1. Ar kādiem izaicinājumiem uzņēmēji visbiežāk sastopas pirmajā posmā?
 2. Kā pārvarēt šos izaicinājumus?
 3. Kā noteikt jūsu produkta pieprasījumu eksporta tirgū?
 4. Kā noteikt ienākšanas reklāmas budžetu?
 5. Kādi rīki ļauj analizēt jūsu konkurentus?
 6. Lokalizēt vai tulkot? Vai varbūt atstāt mājaslapu angļu valodā?
 7. Kā noteikt, vai mājaslapa ir sagatavota virzīšanai Latvijas vai eksporta tirgū (checklist)?
 8. Kādu virzīšanas stratēģiju izvēlēties?
 9. Kādiem kanāliem dot priekšroku (Google, Facebook vai cits)? Kādos gadījumos?
 10. Kā un kādus piegādātājus izvēlēties?
 11. Kā un kādus payment provider izvēlēties?
 12. Kādi rādītāji palīdz novērtēt reklāmas atdevi?

Piesakies online semināram*

  Tik daudz jautājumu un tikpat daudz iespēju. Katrs solis ir izaicinājums, jo ir daudz nezināmo. Svarīgi, lai šajā brīdī kāds var padalīties ar savu pieredzi, lai jūs veiksmīgi tiktu galā ar izaicinājumiem un turpinātu izaugsmi.

  Šis ir mūsu vairāk nekā 10 gadu pieredzes dalīšanās vebinārs. Gaidīsim Jūs mūsu vebinārā, kurā izklāstīsim visbiežāk sastopamās problēmsituācijas, kurās nonāk uzņēmēji, virzot produktus Latvijas un eksporta tirgos (e-komercija). Kā arī parādīsim mūsdienu risinājumus, kas ļauj šādās situācijās kļūt par uzvarētāju.

  *Vietu skaits bezmaksas vebinārā ir ierobežots. Priekšroka tiks dota uzņēmumiem, kas pieteikuma formā norādīs uzņēmuma nosaukumu un korporatīvo e-pastu saziņai.

  iMarketings.lv vebināri vienmēr ir saturīgi un maksimāli praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai vebināri ir pieejami katram, daļu no tiem nodrošinām bez maksas.

  Atsauksmes

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 486 milj. eur (2022. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Latvian eCommerce Awards” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 02.04.2024, laiks: 10:00 – 12:00
  Dalība: Bezmaksas

  Vebināra norise: online, sadarbībā ar LIAA

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu.
  Garantējam vērtīgu saturu.