Kreatīvie materiāli biznesa izaugsmei

Bezmaksas vebinārs 25.04.2024. Vietu skaits ierobežots. Ieraksts nav plānots.

Aicinām uz bezmaksas vebināru “Kreatīvie materiāli biznesa izaugsmei”

Piedaloties vebinārā, Jūs apgūsiet kreativitātes metodes un stratēģijas, lai veicinātu biznesa attīstību. Iegūsiet praktiskas zināšanas par jaunākajām nozares tendencēm un tehnoloģiskajām inovācijām, kas palīdzēs Jūsu uzņēmuma progresam. Vebinārs arī sniegs padomus gatavošanai nākotnes izaicinājumiem un īpašu iMarketings piedāvājumu Jūsu biznesa izaugsmei.

LV-imarketings-vebinars-kreativie-materiali

 

Piedaloties vebinārā izzināsiet:

 • Uzzināsiet mūsu vērtības un mērķus.
 • Izpratīsiet kā pielietot jaunākās kreatīvās teorijas un tehnikas savam biznesam.
 • Apgūstiet stratēģijas iekšējo un ārējo šķēršļu pārvarēšanai.
 • Izzināsiet kā tehnoloģiju attīstība un tirgus izmaiņas ietekmēs Jūsu biznesu nākotnē.
 • Saņemiet atbildes uz jūsu jautājumiem un īpašu piedāvājumi tikai vebināra dalībniekiem biznesa izaugsmei.

Piesakies vebināram*

  Datums: 25.04.2024

  Laiks: 11:00 – 12:00

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra platforma: Zoom

  Video ieraksts: nav

  iMarketings.lv vebināri vienmēr ir saturīgi un praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai vebināri ir pieejami katram, šo vebināru nodrošinām bez maksas.


  iMarketings.lv palīdz e-komercijas uzņēmumiem augt Latvijā un globāli. Aicinām jūs uz eksperta bezmaksas konsultāciju, kuras laikā noskaidrosim, kā varam palīdzēt jūsu biznesam izaugt, sniegsim savu vīziju un rezultāta prognozi. Pirms tikšanās, lūdzam atbildēt uz dažiem jautājumiem.

  Noskaidrojiet, vai varēsim palīdzēt Jūsu biznesam izaugt?

  Atbildēt un noskaidrot

  Nauris Cinovics ir iMarketings reklāmas kreatīvais vadītājs ar humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās — dizains, funkcionālais dizains. Kreatīvajos darbos ir vairāk nekā 15 gadu pieredze, gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 661 milj. eur (2023. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Latvian eCommerce Awards” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēra pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 25.04.2024

  Laiks: 11:00 – 12:00

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra platforma: Zoom

  Video ieraksts: nav

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu. Garantējam vērtīgu saturu.