e-Komercijas Tendences Latvijā – pētījuma rezultāti

Bezmaksas vebinārs 19.03.2024. Vietu skaits ierobežots. Ieraksts nav plānots.

Aicinām pievienoties bezmaksas vebināram: “e-Komercijas tendences Latvijā – atklājumi un iespējas”

Mēs, iMarketings.lv, ar prieku paziņojam par gaidāmo vebināru, kas veltīts jaunākajiem atklājumiem un tendencēm e-komercijas jomā Latvijā. Šis notikums ir paredzēts digitālā mārketinga profesionāļiem, e-komercijas entuziastiem un ikvienam, kurš ir aizrautīgs par digitālo mārketingu un tā nākotni.

Kāpēc piedalīties?

Katru gadu veiktais pētījums, ko rīkojam sadarbībā ar pētījumu aģentūru Kantar, sniedz noderīgu ieskatu par patērētāju iepirkšanās paradumiem internetā Latvijā. Aptaujājot cilvēkus, kuri veikuši pirkumus tiešsaistē, pēdējo sešu mēnešu laikā, mēs esam ieguvuši vērtīgus datus, kas var palīdzēt jums izprast tirgus dinamiku un atbilstoši pielāgot savas stratēģijas.

Mūsu vebinārā jūs uzzināsiet:

 • svarīgākās e-komercijas tendences Latvijā
 • būtiskākos e-veikala izvēles faktorus
 • populārākās eCom nozares Latvijā
 • e-veikalu vidējo novērtējumu atkarībā no nozares

Piesakies online semināram*

  Datums: 19.03.2024

  Laiks: 16:00 – 16:45

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra platforma: Zoom

  Video ieraksts: nav

  iMarketings.lv vebināri vienmēr ir saturīgi un praktiski. Par to liecina dalībnieku pozitīvās atsauksmes. Redzot, ka sniedzam vērtīgu saturu un palīdzam uzņēmumiem tikt pie zināšanām, mums ir vēl lielāka motivācija dalīties mūsu pieredzē. Lai vebināri ir pieejami katram, šo vebināru nodrošinām bez maksas.


  iMarketings.lv palīdz e-komercijas uzņēmumiem augt Latvijā un globāli. Aicinām jūs uz eksperta bezmaksas konsultāciju, kuras laikā noskaidrosim, kā varam palīdzēt jūsu biznesam izaugt, sniegsim savu vīziju un rezultāta prognozi. Pirms tikšanās, lūdzam atbildēt uz dažiem jautājumiem.

  Noskaidrojiet, vai varēsim palīdzēt Jūsu biznesam izaugt?

  Atbildēt un noskaidrot

  Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģis. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificētais Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

  Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

  iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 661 milj. eur (2023. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 208 000 stundu. Veltām pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

  iMarketings.lv ir konkursa “Latvian eCommerce Awards” organizators.

  2020. gada augustā iMarketings.lv atvēra pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

  Datums: 19.03.2024

  Laiks: 16:00 – 16:45

  Dalība: bezmaksas

  Vebināra platforma: Zoom

  Video ieraksts: nav

  Vebināra platforma: Zoom

  Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikties var tikai juridiskas personas, pieteikumā norādot korporatīvo e-pastu. Garantējam vērtīgu saturu.