Norisinājās 2. Digital Networking pasākums | Stratēģijas ietekme uz rezultātu (Video + Foto)

Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju

7. aprīlī norisinājās otrais Digital Networking pasākums, kuru rīkoja Latvijas Digitālo ekspertu biedrība sadarbībā ar iMarketings.lv. Šoreiz pasākuma fokusā bija tēma par stratēģiju, ar kuru iepazīstināja divi pieredzējuši savas jomas profesionāļi – Zigurds Zaķis un Artūrs Mednis.

Mēs dzirdējām spēcīgus, argumentētus viedokļus, aizraujošus stāstus un interesantas diskusijas par un ap digitālo mārketingu. Šoreiz iedziļinoties stratēģiskos jautājumos.

Semināra dalībnieki saņēma vērtīgas idejas un ieguva jaunas zināšanas.

Ar nepacietību gaidām nākamo Digital Networking pasākumu.

Ja vēlaties būt viens no pirmajiem, kurš uzzinās par nākošā Digital Networking pasākuma datumu un tēmu, pierakstāties uz jaunumiem vai iestājaties mūsu Facebook grupā (šeit)

Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju Latvijas Digitālo ekspertu biedrība. Runājām par stratēģiju