A/B tests bez maksas!

Dāvinam CRO pakalpojumus 3000 EUR vērtībā. Vietu skaits ierobežots!

A/B testēšana ir zinātniska bezriska metode, kā veikt un testēt uzlabojumus lapā. Veiksmīgs A/B tests var palielināt Jūsu vietnes apgrozījumu par 5-20%. Vienlaikus A/B testēšana nav vienkārš un lēts process, tāpēc bieži negribam riskēt ar finansēm, nezinot kāda precīzi būs atdeve. Mēs izprotam Jūsu bažas un tāpēc dāvinām Jums pirmo A/B testu 3000 EUR vērtībā:

  • Ātra vietnes analīze un 3 testa ideju ģenerēšana – 1000 EUR – bez maksas!
  • Testēšanas sistēmas ieviešana – 500 EUR – bez maksas!
  • Viena testa dizaina izstrāde, ieviešana un gala atskaites – 1500 EUR – bez maksas!

Kas ir A/B testēšana?

A/B tests ir eksperiments, kad daļu no vietnes apmeklētājiem sadalām uz oriģinālo lapu un uzlaboto/alternatīvo vietnes skatu, lai pierādāmi saprastu, vai izmaiņas rada pirkumu skaita, ienākumu un citu KPI pieaugumu. A/B testi ir balstīti uz statistiski pierādītiem datiem un tajos nav vietas nepārbaudītiem risinājumiem.

Kas ir A/B testēšana?

A/B tests ir eksperiments, kad daļu no vietnes apmeklētājiem sadalām uz oriģinālo lapu un uzlaboto/alternatīvo vietnes skatu, lai pierādāmi saprastu, vai izmaiņas rada pirkumu skaita, ienākumu un citu KPI pieaugumu. A/B testi ir balstīti uz statistiski pierādītiem datiem un tajos nav vietas nepārbaudītiem risinājumiem.

Kā mēs iegūstam vislabāko rezultātu?

Vispirms mēs noskaidrojam, kur Jūsu vietnē aizplūst nauda un kur var veikt lielākos uzlabojumus, kas ilgstoši pozitīvi ietekmēs Jūsu ieņēmumus.

Izmantojot savu zinātniski analītisko pieeju un izpratni par patērētāju psiholoģiju un uzvedību, mēs nodrošinām atklājumus, kas patiešām ir svarīgi Jūsu klientiem un kas veicina viņu vēlamo uzvedību vietnē – iegādāties Jūsu produktus.

Vairāk informācijas par mūsu CRO pakalpojumiem:

Nosacījumi:

  • Jūsu vietnes apmeklējums mēnesī pārsniedz 50 000.
  • Jums ir nokonfigurēti Google Analytics un Google Tag Manager (ar šo arī varam palīdzēt).
  • Jums ir programmētāji, kas testa dizainu pārvērtis HTML/CSS kodā (tikai, ja testam būs nepieciešama izstrāde).
  • Tests tiks veidots tādā veidā, lai nebūtu jāmaina platformas back-end kods.
  • Jūs veicat “drošības naudas” iemaksu, ko mēs 100% atgriežam brīdī, kad tests tiek pabeigts.
  • Jūs atļaujat veiksmīga testa rezultātus izmantot iMarketings mārketinga materiālos.

Lai pieteiktos un saņemtu vairāk informācijas, raksti uz welcome@imarketings.lv, vai piesakies, aizpildot anketu lapas augšpusē

Par iMarketings.lv

iMarketings.lv ir pilna servisa digitālā mārketinga aģentūra, kas savu klientu produktus/pakalpojumus virza vairāk nekā 20 pasaules valstīs. Google Premier Partner. Google Exporting Partner. Tiek pārvaldīti reklāmas budžeti no 1000 eur/mēn līdz 110 000 eur/mēn. Uzņēmums ir dibināts Latvijā 2012. gadā. iMarketings.lv savas darbības laikā vairākkārt saņēmis apbalvojumus no Google par teicamiem sasniegumiem, pārvaldot reklāmas digitālajā vidē. Uzņēmuma klientu kopējais apgrozījums internetā 2019.gadā sastādīja ap 183.2 milj. Eur (iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Konkursa Labākais interneta veikals Latvijā organizētājs. Online e-grāmatas izdevējs par eksporta veicināšanu, izmantojot digitālo mārketingu.  

iMarketings.lv veikto zinātnisko pētījumu rezultāti tiek prezentēti daudzās starptautiskās zinātniskās konferencēs. Uzņēmuma komanda sešu gadu laikā digitālā mārketinga jomā apmācījusi vairāk nekā tūkstoti dažādu nozaru un līmeņa speciālistus. 

Lai pieteiktos un saņemtu vairāk informācijas, raksti uz welcome@imarketings.lv, vai piesakies, aizpildot anketu: