Top 16 AdWords rādītāji e-grāmata

SEO optimizācija

SEO optimizācija | SEO pakalpojumi - iMarketings.lv

Garantējam TOP pozīciju sasniegšanu vai atdodam naudu

iMarketings-SEO-badgeiMarketings.lv ir vienīgā digitālā aģentūra Latvijā, kas ir izgājusi komplicētu SEO sertifikācijas procesu. Gan uzņēmumam, gan katram mūsu vadošajam SEO optimizācijas ekspertam ir sertifikāts, kas apliecina mūsu SEO komandas kompetences līmeni un garantē, ka mūsu sniegtie SEO pakalpojumi ir kvalitatīvi.

iMarketings:

  • Uz rezultātu orientēta sadarbība. TOP pozīciju sasniegšanas garantija;
  • Klientam vienmēr saprotamas un caurspīdīgas attiecības;
  • Daudzi veiksmes stāsti, sasniegti rezultāti gan Latvijā, gan ārzemju tirgos.

Klienti runā...

mogo-logo

Pateicoties  iMarketings profesionālai darbībai, sniedzot SEO pakalpojumus, sīvas konkurences apstākļos tika palielināts mājas lapas apmeklētāju skaits no organiskajiem meklēšanas rezultātiem par 153.58% un pasūtījumu skaits pieauga par 106.76%. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību. Paldies.

Agija Rumpe
Mārketinga vadītāja

Piesakiet SEO pakalpojuma budžeta aprēķinu un mājas lapas bezmaksas SEO auditu jau šodien!

Mājas lapas SEO optimizācija

Mājas lapas SEO optimizācija

Kā tiek nodrošināti SEO pakalpojumi

Lai mūsu darbs sasniegtu solīto rezultātu, mājas lapas SEO optimizācija tiek veikta, strikti balstoties uz noteiktiem algoritmiem, un darām to  ar pedantisku precizitāti (jo Google meklētājam patīk nianses):

  • Veicam atslēgvārdu auditu un konkurences analīzi;
  • Nosakām primārus (stratēģiskus) atslēgvārdus;
  • Izstrādājam virzīšanas stratēģiju un realizācijas plānu;
  • Nodrošinām mājas lapas virzīšanu Google meklētājā;
  • Sniedzam atskaites par pozīciju pieauguma dinamiku.

Pirms tiek uzsākta SEO optimizācija, svarīgi ir noskaidrot, kāds saskaņā ar SEO viedokli ir lapas pašreizējais stāvoklis. Lai to īstenotu, piedāvājam veikt bezmaksas SEO auditu.

Tas sniegs atbildi par to, kas Jūsu interneta resursam (mājas lapai/veikalam) jau ir paveikts un kas iztrūkst, cik ilgā laikā un kādus rezultātus konkrētajā situācijā būtu iespējams sasniegt. Aizpildiet pieteikuma formu, lai pasūtītu bezmaksas SEO auditu.

SEO optimizācija (mājas lapas optimizācija) – tas ir mūsu SEO ekspertu iMarketings-SEO-sertificateikdienas darbs. Līdz ar to mēs orientējamies ar to saistītajās niansēs. Esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un fokusējamies uz rezultātu. Mēs nodarbojamies tikai ar t.s. „balto” SEO (mājas lapas optimizāciju). Tas nozīmē, ka veicam tikai pieļaujamās darbības, lai nodrošinātu mājas lapai TOP pozīciju sasniegšanu, un mūsu klientu interneta resursi nekad netiks iekļauti melnajos sarakstos, pēkšņi un nepamatoti nezaudēs savas pozīcijas meklēšanas rezultātos vai vispār no tiem nepazudīs.

Pateicoties mūsu savstarpēji realizētajai sadarbībai, Jūsu mājas lapa meklēšanas sistēmās (Google Yandex) ierindosies pirmajās pozīcijās, pieaugs mājas lapas apmeklētāju skaits, kā arī tiks nodrošināts kvalitatīvs apmeklējums – mājas lapu apmeklēs potenciālie Jūsu uzņēmuma produktu interesenti.