SEO optimizācija

SEO optimizācija | SEO pakalpojumi - iMarketings.lv

Garantējam TOP pozīciju sasniegšanu vai atdodam naudu

iMarketings-SEO-badgeiMarketings.lv ir vienīgā digitālā aģentūra Latvijā, kas ir izgājusi komplicētu SEO sertifikācijas procesu. Gan uzņēmumam, gan katram mūsu vadošajam SEO optimizācijas ekspertam ir sertifikāts, kas apliecina mūsu SEO komandas kompetences līmeni un garantē, ka mūsu sniegtie SEO pakalpojumi ir kvalitatīvi.

iMarketings:

  • Uz rezultātu orientēta sadarbība. TOP pozīciju sasniegšanas garantija;
  • Klientam vienmēr saprotamas un caurspīdīgas attiecības;
  • Daudzi veiksmes stāsti, sasniegti rezultāti gan Latvijā, gan ārzemju tirgos.

Klienti runā...

Pateicoties  iMarketings profesionālai darbībai, sniedzot SEO pakalpojumus, sīvas konkurences apstākļos tika palielināts mājas lapas apmeklētāju skaits no organiskajiem meklēšanas rezultātiem par 153.58% un pasūtījumu skaits pieauga par 106.76%. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību. Paldies.

Agija Rumpe
Mārketinga vadītāja

Piesakiet SEO pakalpojuma budžeta aprēķinu un mājas lapas bezmaksas SEO auditu jau šodien!

Mājas lapas SEO optimizācija

Kā tiek nodrošināti SEO pakalpojumi

Lai mūsu darbs sasniegtu solīto rezultātu, mājas lapas SEO optimizācija tiek veikta, strikti balstoties uz noteiktiem algoritmiem, un darām to  ar pedantisku precizitāti (jo Google meklētājam patīk nianses):

  • Veicam atslēgvārdu auditu un konkurences analīzi;
  • Nosakām primārus (stratēģiskus) atslēgvārdus;
  • Izstrādājam virzīšanas stratēģiju un realizācijas plānu;
  • Nodrošinām mājas lapas virzīšanu Google meklētājā;
  • Sniedzam atskaites par pozīciju pieauguma dinamiku.

Pirms tiek uzsākta SEO optimizācija, svarīgi ir noskaidrot, kāds saskaņā ar SEO viedokli ir lapas pašreizējais stāvoklis. Lai to īstenotu, piedāvājam veikt bezmaksas SEO auditu.

Tas sniegs atbildi par to, kas Jūsu interneta resursam (mājas lapai/veikalam) jau ir paveikts un kas iztrūkst, cik ilgā laikā un kādus rezultātus konkrētajā situācijā būtu iespējams sasniegt. Aizpildiet pieteikuma formu, lai pasūtītu bezmaksas SEO auditu.

SEO optimizācija (mājas lapas optimizācija) – tas ir mūsu SEO ekspertu iMarketings-SEO-sertificateikdienas darbs. Līdz ar to mēs orientējamies ar to saistītajās niansēs. Esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un fokusējamies uz rezultātu. Mēs nodarbojamies tikai ar t.s. „balto” SEO (mājas lapas optimizāciju). Tas nozīmē, ka veicam tikai pieļaujamās darbības, lai nodrošinātu mājas lapai TOP pozīciju sasniegšanu, un mūsu klientu interneta resursi nekad netiks iekļauti melnajos sarakstos, pēkšņi un nepamatoti nezaudēs savas pozīcijas meklēšanas rezultātos vai vispār no tiem nepazudīs.

Pateicoties mūsu savstarpēji realizētajai sadarbībai, Jūsu mājas lapa meklēšanas sistēmās (Google Yandex) ierindosies pirmajās pozīcijās, pieaugs mājas lapas apmeklētāju skaits, kā arī tiks nodrošināts kvalitatīvs apmeklējums – mājas lapu apmeklēs potenciālie Jūsu uzņēmuma produktu interesenti.

Kas ir SEO?

best-seo-agencies-awardsSEO optimizācija ir process, kas sevī iekļauj ļoti daudzus sarežģītus posmus, taču tos visus var iedalīt trīs galvenajos – tehniskajā, iekšējā un ārējā optimizācijā. Lai arī katrs no šiem posmiem ir ļoti atšķirīgs, tie mijiedarbojas un, kādam no tiem iztrūkstot, var rasties problēmas ar vēlamo pozīciju sasniegšanu. Mūsu SEO speciālisti ir zinoši un pieredzes bagāti visos no šiem SEO ķēdes posmiem, un palīdz tos ieviest, pieejot katra klienta situācijai individuāli, turklāt atrisina arī nestandarta situācijas.

SEO optimizācija nav tikai konkrētu pozīciju sasniegšana Google meklētājprogrammā, jo tās galvenais uzdevums ir sniegt lietotājam pēc iespējas atbilstošāku informāciju un ērtāku mājaslapu. SEO optimizācijas ietvaros tiek pielāgoti dažādi svarīgi mājaslapas lietošanas aspekti, kas vienlaicīgi patīk Google meklētājprogrammai, kā arī uzlabo lietotāja vispārējo pieredzi mājaslapas apmeklējuma laikā.

Sadarbība ar klientu

sadarbiba-ar-klientuMēs kopā ar klientu, kas ir konkrētas nozares pārzinātājs, vienojamies par virzāmajiem atslēgvārdiem, sniedzam savas rekomendācijas un ņemam vērā klienta komentārus. SEO procesā atslēgvārdu un nolaišanās lapu (landing page) laicīga saskaņošana ir īpaši būtiska, jo SEO ir gana komplicēts un ilgstošs process, tādēļ regulāra atslēgvārdu un nolaišanās lapu maiņa nav vēlama. Te gan jāpiebilst, ka jaunu, potenciālu atslēgvārdu pievienošana esošajam plānam problēmas nesagādās un ir pat vēlama attiecīgai SEO stratēģijai.

Iekšējā un tehniskā SEO optimizācija

ieksejais-seoIekšējās un tehniskās SEO optimizācijas ietvaros mūsu speciālisti pārlūko dažādus klienta mājaslapas tehniskos aspektus un apkopo tos vienotā failā, kuros skaidri norādīti mūsu ietiekumi un darāmie darbi, kuri pārsvarā veicami no klienta puses, jo SEO speciālistam lielākoties nebūs admina pieejas mājaslapai, kā arī on-site SEO procesā speciālista galvenais uzdevums ir tieši mājaslapas tehnisko un on-site faktoru izpēte. Lielākajā daļā gadījumu šie norādījumi jāpārsūta programmētājam.

Ārējā SEO optimizācija


poziciju-pieaugums-soĀrējās optimizācijas ietvaros tiek veikts dažādu darbību komplekss, kas ļauj uzlabot mājaslapas un konkrētu nolaišanās lapu autoritāti un atbilstību atslēgvārdiem. Šajā posmā būtisks vārds ir atpakaļsaites (backlinks), kas īsumā ir dažāda veida hipersaites no citām interneta vietnēm, kas Google algoritmiem sniedz norādījumus par mājaslapas popularitāti un informācijas vērtīgumu. Šis gan ir vispārējs procesa apraksts un konkrētāk ar to klientu iepazīstina SEO speciālisti sadarbības veikšanas laikā.


SEO Optimizācija ir process, kura vērtību šodien izprot teju visi sevis cienoši uzņēmumi, jo Google sniegtās iespējas sasniegt potenciālo klientu ir milzīgas un mūsdienās augstas konkurences apstākļos ir svarīgi, lai potenciālais klients, meklējot kādu produktu vai risinājumu problēmai, atrastu tieši jūsu mājaslapu.

top-pozicijasTOP5 Google organiskie rezultāti saņem vairāk, kā 60% no apmeklētāju plūsmas, kas nozīmē, ja neatrodaties TOP10 rezultātos, Jūsu uzņēmums praktiski Google organiskajos meklēšanas rezultātos nav atrodams, jo mazāk kā 6% Google lietotāju meklējot apmeklē otro rezultātu lapu. Ja uzņēmums nav atrodams Google vai internetā, tas nav atrodams vispār!

Palielini sava uzņēmuma redzamību internetā!

Piesakies SEO budžeta aprēķinam + Bezmaksas SEO audits + Atslēgvārdu analīze un izvēle

Mēs palīdzēsim Tavam uzņēmumam sasniegt potenciālos klientus ar augstāko Google organisko meklēšanas rezultātu pozīciju palīdzību!