[RIGACOMM atklāts seminārs 21.10.] TOP3 iemesli, kāpēc Jūsu digitālā reklāma var būt neveiksmīga

RIGACOMM izstāde ir jau pavisam drīz. Tajā noteikti būs vairāki interesanti pasākumi. Viens no tiem ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītāja Dr.Sergeja Volvenkina uzstāšanās. Stundas laikā Sergejs aplūkos 3 ļoti būtiskas problēmas, kas noved reklāmas kampaņu vai pat veselu projektu pie neveiksmīgiem rezultātiem. Šis būs patiess stāsts no bagātās iMarketings.lv ekspertu pieredzes.

Apmeklējiet izstādi 21.oktobrī. Sergeja Volvenkina uzstāšanas ir ieplānota no plkst. 11.20 līdz 12.00.

Latvijas Digitālo ekspertu biedrības biedriem ieeja bezmaksas (biļetēm pieteikties birojs@lde.lv).

Otrs lielisks iemesls, lai apmeklētu pasākumu, ir iespēja pie “pieredzes” galdiem bezmaksas saņemt iMarketings.lv vadošo ekspertu individuālo konsultāciju par Google reklāmas, Google Analytics, mājaslapas SEO optimizācijas un Facebook reklāmas jautājumiem. Droši nāciet ar datoriem un konkrētiem jautājumiem tieši par Jūsu gadījumu. Šo dienu mēs veltīsim, lai atbildētu uz Jums aktuāliem jautājumiem par digitālo mārketingu. RIGACOMM hallē būs pieejami divi iMarketings.lv “pieredzes” galdi.

Apkoposim dažus lieliskus iemeslus, lai apmeklētu RIGACOMM izstādi 21.oktobrī:

  1. Sergeja Volvenkina uzstāšanas, kuras laikā tiks prezentētas 3 ļoti būtiskas problēmas, kas noved reklāmas kampaņu vai pat veselu projektu pie neveiksmīgiem rezultātiem;
  2. Divi “pieredzes” galdi, kur jebkurš var saņemt iMarketings.lv vadošo ekspertu individuālo bezmaksas konsultāciju par Google reklāmas, Google Analytics, mājaslapas SEO optimizācijas un Facebook reklāmas jautājumiem;
  3. bezmaksas ieejas biļetes Latvijas Digitālo ekspertu biedrības biedriem (vairāk par biedrību lde.lv; pieteikt bezmaksas biļeti var, rakstot uz birojs@lde.lv);
  4. citu lektoru prezentācijas.

Lai nestāvētu rindā, aicinām rezervēt savu laiku pie “pieredzes” galda, nosūtot e-pastu uz birojs@lde.lv. Vēstulē norādiet, lūdzu, laiku un tēmu, par kuru vēlaties runāt.

Latvijas Digitālo ekspertu biedrības biedriem ieeja bezmaksas (biļetēm pieteikties birojs@lde.lv).

Tiekamies izstādē!

Vairāk par iMarketings.lv
Viena no vadošajām digitālām mārketinga aģentūrām Latvijā. 2015. gadā Google atzinis iMarketings.lv par labāko Google aģentūru Latvijā. Pārvalda klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 16 pasaules valstīs. Īpašu uzmanību pievērš reklāmas kampaņu padziļinātai analīzei, sasniedzot augstāku reklāmas efektivitāti.

Vairāk par Dr.Sergejs Volvenkinu
iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Vienīgais Latvijā sertificēts Google AdWords un Analytics eksperts ar doktora grādu (interneta mārketingā). Sertificēts Google treneris. Semināru, konferenču, praktisko nodarbību, meistarklašu vadītājs. Mentors.