Google Analytics: Pieejama jaunā atskaite – Etaloni (Benchmark Reports)

Google Analytics rīkā uzņēmējiem tagad ir iespēja salīdzināt savus datus ar nozares vidējiem rādītājiem pēc komunikācijas kanālu, ierīču vai ģeogrāfiskās atrašanas vietas griezumos.

Google Analytics paziņoja, ka jaunās etalonu atskaites tiks palaistas jau tuvākajās nedēļās, atļaujot lietotājiem salīdzināt viņu rezultātus ar nozares vidējiem rādītājiem.

Kā ziņo Google, lietotājiem būs pieejama informācija par 1600 nozarēm un 1250 reģioniem, un tiks sniegta iespēja salīdzināt rādītājus komunikāciju kanālu, ierīču vai ģeogrāfiskās atrašanas vietas griezumos. Papildu katrā atskaitē ir pieejama ari t.s. “siltuma karte”, kas var palīdzēt ātri identificēt vājas vietas, kam uzņēmējiem vajadzētu veltīt pastiprinātu uzmanību.

Jaunā atskaite ļauj uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem saņemt vērtīgu informāciju un salīdzināt viņu datus ar nozares vidējiem. Būtībā tas ļauj noskaidrot, kā uzņēmuma rezultāti izskatās konkurentu fonā. Balstoties uz šīs analīzes datiem, uzņēmēji var pieņemt lēmumu par taktiskām izmaiņām viņu interneta mārketinga aktivitātēs.

Tā, piemēram, atskaites piemērā zemāk redzams, ka mājas lapa saņem par 77.66% mazāk apmeklētāju no organiskajiem meklēšanas rezultātiem par šīs nozares vidējo lielumu. Atskaitē šis laukums ir iekrāsots ar sarkanu krāsu, un tas palīdz ātri pamanīt problēmas zonu.

Benchmark-report

Jaunās etalonu atskaites (Benchmark report) ir atrodamas “Audience” sadaļā. Tās būs pieejamas lietotājiem, kas ir iespējojušas iestatījumu “Dalīt datus anonīmi ar Google un citiem”. Šo iestatījumu var ieslēgt Administrēšanas sadaļā. Dodieties uz Administrēšanas sadaļa -> Konta iestatījumi un atzīmējiet iestatījumu “Anonīmi ar Google un citiem” (skat. zemāk). Pēc iestatījuma iespējošanas arī Jums būs pieejama jaunā atskaite.

Benchmark-report-set-up

Labprāt palīdzēsim iemācīties profesionāli izmantot Google Analytics rīku. Piesākaties Google Analytics apmācībām vai Google Analytics pakalpojumam. Jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums pa e-pastu sv@imarketings.lv