Pieejama Google AdWords aplikācija

4.martā Google ir laidis klajā AdWords aplikāciju, kas ļaus ātri un ērti pārvaldīt Google reklāmas kampaņas mobilajos tālruņostajos brīžos, kad dators nav pa rokai.

 

Google AdWords aplikācija

 

Mūsdienu pasaulē, kad arvien vairāk cilvēku izmanto viedtālruņus, šis jauninājums ir tieši laikā. Google AdWords aplikācija nodrošinās iespēju sekot līdzi un pārvaldīt reklāmas kampaņas tajos mirkļos, kad atrodaties ceļā un dators Jums nav pieejams.

 

Google reklāma. Adwords aplikācija

 

Google AdWords aplikācija ļaus Jums:

  • Pārskatīt reklāmas kampaņu statistiku;
  • Pārvaldīt likmes un budžetus;
  • Saņemt paziņojumus reālā laika režīmā;
  • Gūt idejas no sistēmas reklāmas kampaņu pilnveidošanai;
  • Sazināties ar Google

 

AdWords app

 

Kad atvērsiet Google AdWords aplikāciju, Jūs redzēsiet apkopojumu par klikšķiem, izmaksām un konversijām. Dziļākai datu analīzei Jūs varēsiet pārskatīt datus reklāmas grupu līmenī, par konkrētu laika periodu un ierīcēm.

 

AdWords aplikācija ir pieejama viedtālruņiem, kas izmanto Android 4.0 vai jaunāku versiju. Lai sāktu to izmantot, lejupielādējiet to no Google Play Store (lejupielādēt šeit). Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas, apmeklējiet Google atbalsta centru (apmeklēt šeit)

 

AdWords mobile app

 

Šobrīd aplikācijas funkcionalitāte ir ļoti ierobežota, kas neļauj pilnvērtīgi pārvaldīt reklāmas kampaņas (analīze, optimizācija). Cerams, ka jau tuvākajā nākotnē aplikācija tiks papildināta ar vairākām vērtīgām opcijām, kas dos iespēju pārvaldīt reklāmas kampaņas mobilajos tālruņos tikpat virtuozi kāstacionārajos datoros.