Google sertificēto treneru pasākums un bezmaksas apmācību kursi

Janvāra vidū iMarketings digitālās nodaļas vadītājs Dr.Sergejs Volvenkins piedalījās Google sertificēto treneru pasākumā, kur pulcējās treneri no visas Austrumeiropas. Pasākums notika Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Kā jau ierasts, Google komanda bija saorganizējusi lielisku pasākumu, pārdomājot visas nianses.

Google Sertificēts treneris

Divu dienu laikā tika izrunātas daudzas organizatoriskas lietas, kā arī topošie plāni saistībā ar jauno 2015. gadu. Atklāsim daļu no šiem plāniem – šogad pie mums Latvijā norisināsies ļoti aktīvs darbs pie interneta mārketinga speciālistu izglītošanas. Visi mārketinga eksperti, kas vēlēsies pilnveidot sevi un saņemt GoogleAdWords un Google Analytics sertifikātus, varēs iziet sertifikācijas kursus. Aģentūru darbiniekiem šie kursi būs absolūti bezmaksas – tos apmaksās Google. Apmācības veiks četri Google sertificētie treneri – Dr.Sergejs Volvenkins, Egils Boitmanis, Jānis Birģelis un Ieva Cimermane.

Papildus izrunātajiem darba plāniem 2015. gadam Google bija noorganizējis arī dažas interesantas lekcijas. Viena no tām bija par satura pasniegšanas loģiku prezentācijās. Tas bija ļoti vērtīgs materiāls, īpaši ņemot vērā faktu, ka visi Google treneri regulāri veido prezentācijas un daudz uzstājas.

Tāpat arī, protams, bija ļoti garšīga maltīte un kafija.

GCT-reunion-2

Ja vēlaties vairāk uzzināt par apmācību iespējām, rakstiet uz sv@imarketings.lv