iMarketings.lv piedalījās Google Partner Awards 2017 pasākumā Dublinā

Pirms dažām nedēļām ziņojām, ka iMarketings.lv ir nominēta balvai — 2017. gada Search Innovation Award. iMarketings.lv bija vienīgie pārstāvji no Baltijas, kam bija gods piedalīties šajā pasākumā.

Liels panākums aģentūrai, kurā pirms četriem gadiem strādāja vien daži cilvēki. Search Innovation Awards balvai tika nominētas tikai 43 aģentūras no visa EMEA (Eiropa, Tuvie Austrumi un Āfrika) reģiona.

Google Partners Awards - balvu pasniegšanas ceremonija

Pasākuma gaitā populāras bija četras atslēgas frāzes sakarā ar digitālā mārketinga attīstību un tendencēm: Artificial intelligence, Machine learning, Digital disruption un Post digital. Pasākums tika iedalīts divās daļās: (1) konferenču sesijā, kurā 6 stundu laikā uzstājās vairāki runātāji, un (2) Apbalvošanas ceremonijā, kurā tika izvēlētas inovatīvākās EMEA aģentūras.

Google Partners Awards - Sergejs Volvenkins

Konferenču sesijā, kas norisinājās Google ofisā Dublinā, uzstājās plaša spektra runātāji, kuri ir pieredzējuši speciālisti savā jomā, piemēram, Kenny Jacobs (Raynair CMO), Mike Butcher (Techcrunch Editor at large), Helena Ambiana (Head of Google partners EMEA), Fionnuala Meehan (VP, Google marketing solutions) un citi. ļoti pieredzējuši speciālisti. Šīs sesijas laikā uzaicinātajām aģentūrām tika prezentēti dažādi digitālās stratēģijas, aģentūras vadības un palīginstrumentu koncepti, kas noteikti papildinās iMarketings.lv piedāvājumu gan esošajiem, gan potenciālajiem klientiem.

Google Partners Awards - Kriš un muzikanti :)

Apbalvošanas ceremonija norisinājās Īrijas vienā no izsmalcinātākajām pasākumu norises vietām — Mansion House. Ceremonijas gaitā tika apbalvota viena aģentūra katrā nomināciju kategorijā. Šogad nominācijas kopā bija 6 kategorijās: Search innovation; Display innovation; Mobile innovation; Shopping innovation; Video innovation un Growing innovation.

Google Partners Awards - Semināri par Digital

“Ņemot vērā, ka esam radījuši vairākus inovatīvus risinājumus Google reklāmas kampaņu pārvaldīšanā, nolēmām piedalīties šajā sacensībā nominācijā “Inovāciju radīšana, pārvaldot Google reklāmas” (Search Innovation Award). Esam iesnieguši Google detalizētu aprakstu par mūsu “Know How”: kā strādājam ar klientiem, kā pārvaldām Google reklāmas, kā arī darba rezultātus. Esam lepni par to, ka esam vienīga digitālā mārketinga aģentūra no Baltijas, kas ir nominēta. Mums bija liels gods pārstāvēt Latviju un cīnīties par “medaļām”,” tā Dr.Sergejs Volvenkins, iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs.

Google Award Ceremony - iMarketings.lv

Google Partners Awards - iMarketings.lv team kopā ar Google team. Dublin

Google Partners Awards - balvu pasniegšanas ceremonijaGoogle Partners Awards - Sergejs VolvenkinsGoogle Partners Awards - Semināri par Digital