iMarketings seminārs par Google Analytics tika novērtēts ar 8.4

13. aprīlī notika kārtējais iMarketings seminārs. Šoreiz visu dienu esam veltījuši Google Analytics jautājumiem. Tā kā dalībniekiem bija dažāda pieredze, sadalījām pasākumu divās daļās: pirmajā runājām par vienkāršākām lietām un otrajā par sarežģītākajām.

Interneta mārketinga kuris

Papildus semināram tika novadīts workshop, kur dalībniekiem bija iespēja praktiski apgūt tos jautājumus, ko bijām izrunājuši semināra laikā. Strādājot savos Google Analytics kontos, dalībnieki izveidoja mērķus, dažus custom reports un advanced segments, kā arī iemācījās interpretēt iegūtos datus.

Dalībnieki augstu novērtēja pasākuma jauno formātu – seminārs + workshop. Vidējais semināra vērtējums ir 8.4 balles (no 10). Bet, neskatoties uz to, ka esam gandarīti par sasniegto rezultātu, ir vairāki aspekti, kuros pilnveidosim mūsu nākamos seminārus. Paldies mūsu dalībniekiem par atsauksmēm!

Nākamais Google Analytics seminārs + workshop tiek plānots vasarā. Lai pasākums būtu vēl vērtīgāks, pilnveidosim vairākus momentus.

  1. 3 reizes pagarināsim workshop laiku.
  2. Otrajā daļā dažās vietās vienkāršosim saturu. Dažus sarežģītākus jautājumus izņemsim no satura un aizvietosim ar vienkāršākām, bet tik un tā praktiskām tēmām, ko uzreiz var pielietot workshop laikā.
  3. Atradīsim plašākas telpas.
  4. Ziņosim laicīgi, ka uz semināra laiku jābūt izveidotam savam Google Analytics kontam.

Interneta mārketinga seminārs

Ja Jūs vēlaties, lai mēs Jūs informējam par nākošo Google Analytics semināru, nosūtiet, lūdzu, e-pastu uz sv@imarketings.lv