Mailigen Workshop – praktisks seminārs e-pasta mārketingā

Šī gada 20. novembrī Latvijā izstrādātais e-pasta mārketinga serviss Mailigen organizē praktiskās apmācības Mailigen Workshop 2013, kas veltītas e-pasta mārketingam. Apmācības norisināsies vienu dienu un to norises vieta ir viesnīca „Tallink Hotel” Rīgā, Elizabetes ielā 24. Piesakoties apmācībām, ikvienam būs iespēja klātienē klausīties aktuālu un noderīgu informāciju par Mailigen pakalpojumiem, e-pasta attīstību un to, kā e-pasta kampaņas veiksmīgi izmantot biznesa produktivitātes celšanai.

Mailigen Workshop 2013 vienas dienas apmācības

Workshop apmācībās tiek pulcēti Latvijas labākie mārketinga speciālisti, kas savās zināšanās un mārketinga industrijas jaunumos dalīsies ar ikvienu apmācību dalībnieku. Iepriekšējos gados apmācību apmeklētāju skaits bija tuvu simtam un kā katru gadu, arī šogad apmācībām var pieteikties ikviens, kas vēlas apgūt zināšanas un jaunumus par e-pasta mārketinga industriju: Latvijas uzņēmumu vadītāji, pieredzējuši mārketinga speciālisti un tie, kas vēl tikai tagad sāk interesēties par e-pasta mārketinga sniegtajām iespējām.

Workshop dalībnieki tiks izglītoti par tādām tēmām kā:

  • E-pasta kampaņu izveide;
  • Transakciju e-pasti,
  • Mobilais e-pasta mārketings;
  • Lifecycle jeb dzīvescikla e-pasta mārketings;
  • Segmentācija un atrakstīšanās;
  • Kampaņu datu analīze;
  • E-pasta mārketinga integrācija ar sociālajiem tīkliem;
  • E-pasta mārketings 2014 u.c.

Lai no lekcijām gūtu maksimālu labumu, dalībnieki, atkarībā no to priekšzināšanām e-pasta mārketinga industrijā, tiks iedalīti „iesācēju” un „pieredzējušo” grupās. To, pie kuras grupas piederēt nosaka paši dalībnieki, atzīmējot to Mailigen Workshop 2013 pieteikuma anketā. Ikviens apmācību dalībnieks reģistrējoties varēs saņemt arī iepriekšējā gada apmācību video prezentācijas, savukārt Workshop 2013 apmācību laikā par pārsteigumiem dalībniekiem būs parūpējies dāvanu centrs fromme.lv.

Mailigen gada balva e-pasta mārketingā 2013

Worhshop 2013 apmācību noslēgumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties Mailigen gada balvas e-pasta mārketinga apbalvošanas ceremonijā, kurā tiks pasniegtas balvas šī gada veiksmīgāk izstrādātajām e-pasta kampaņām. Kā galvenie kritēriji kampaņu efektivitātes noteikšanai tiks vērtēti: kampaņas stratēģija, atvērto vēstuļu skaits, veikto klikšķu skaits un integrācija ar citiem mārketinga rīkiem.

Tie Mailigen klienti, kas uzskata, ka viņu šī gada rīkotās kampaņas ir sniegušas labus rezultātus augstāk minētajos kritērijos, ir laipni aicināti pieteikt savu kampaņu dalībai. Tie, kas iekļūs finālistu sarakstos, cīnīsies par iespēju tikt apbalvotam kā labākās e-pasta mārketinga kampaņas izstrādātājam, kā arī saņems Workshop apmeklējumu bez maksas.