iMarketings.lv piedalījās slēgtā pasākumā izredzētām aģentūrām no CEE reģiona “Google Export Summit”

Google export summit iMarketings vizīte PolijāNo 27. līdz 29. augustam Google rīkoja slēgto pasākumu “Google Export Summit”, kurā bija uzaicinātas izredzētas aģentūras no CEE reģiona (Central and Eastern Europe). Kopā piedalījās apmēram 25 aģentūras. Šoreiz Google apmaksāja pasākumu (dalība konferencē, individuālas konsultācijas, vakariņas restorānā un apmaksāta viesnīca) ne tikai iMarketings.lv pārstāvjiem, bet arī trīs mūsu klientiem. 

Galvenais pasākuma uzdevums bija iepazīstināt dalībniekus ar svarīgiem momentiem un rīkiem, kas jāņem vērā, darbojoties eksporta tirgos. 

Pirmajā dienā daudz tika runāts par to, ko vajadzētu un nevajadzētu akcentēt, uzsākot darbību ārējos tirgos. Piemēram, ja varam piedāvāt būtiski zemāku cenu Zviedrijā, tas nenozīmē, ka tā ir jūsu konkurences priekšrocība. Varētu būt pavisam otrādi. Īpaši patika trīs lektoru stāsti par Lielbritānijas, Vācijas un Ziemeļvalstu tirgus specifiku. 

Otrā diena tika veltīta dažiem veiksmes stāstiem ārējos tirgos un arī 1-2-1 konsultācijām. 

Papildus iegūtajām zināšanām tika nodibināti vairāki vērtīgi kontakti, kas var palīdzēt virzīt mūsu klientu produktus eksporta tirgos. 

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot mārketinga un pārdošanas rezultātus eksporta tirgos, piesakiet iMarketings.lv eksperta bezmaksas konsultāciju welcome@imarketings.lv