iMarketings.lv kļuvis par pirmo SEO sertificēto digitālo aģentūru Latvijā

iMarketings.lv ir pirmā digitālā aģentūra Latvijā, kas ir izgājusi komplicētu SEO sertifikācijas procesu. Kopš decembra sākuma gan uzņēmumam, gan katram mūsu vadošajam SEO ekspertam ir sertifikāts, kas apliecina mūsu SEO komandas kompetences līmeni.

Ikdienā iMarketings.lv eksperti pārvalda daudzveidīgus digitālos komunikācijas kanālus (Google reklāma, SEO, Facebook, YouTube  video, Display utt.), kam nepieciešamas specifiskas zināšanas un profesionāla pieeja. Mūsdienu komunikācijas kanāli strauji attīstās – rodas arvien jaunas iespējas, jauni nosacījumi, prasības, kas rada nepieciešamību nemitīgi attīstīt un pilnveidot savas zināšanas. SEO sertifikāta saņemšanas mērķis ir iMarketings.lv SEO ekspertu zināšanu pilnveidošana un kompetences līmeņa paaugstināšana. Minētā aspekta realizācija mums ļaus arī turpmāk nodrošināt klientiem augstākās klases SEO pakalpojumu. Par mūsu SEO pakalpojumiem, lasi vairāk – šeit.

iMarketing Group, SIA - SEO Certified Company 2014-page-001 (1)

SEO sertifikātu ir izsniegusi neatkarīga SEO ekspertu apvienība, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs (SEOcertification.org). Šī organizācija tika dibināta 2005. gadā, un tā nodarbojas ar SEO ekspertu izglītošanu un nozares attīstību.

Papildus SEO sertifikātam iMarketings.lv ir arī sertificēts Google partneris. Uzņēmuma komandā strādā eksperti, kam ir piešķirti Google AdWords un Google Analytics sertifikāti. iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs Dr.Sergejs Volvenkins ir sertificēts Google treneris un vienīgais Latvijā sertificētais AdWords/Analytics eksperts ar doktora grādu.