Kā Google palīdz iMarketings.lv sniegt klientiem vēl lielāku pievienotu vērtību: iM klientu eksporta atbalsts un Elevator programma

Jau vairākus gadus pēc kārtas iMarketings.lv strauji attīstās. No mazas aģentūras, kas kādreiz piedāvājusi tikai Google reklāmas un SEO pakalpojumus, esam pārvērtušies par vienu no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā, kas piedāvā arī Display, Facebook reklāmas iespējas, satura vadīšanu sociālajos tīklos, reklāmas analīzi un UX (mājaslapas pielāgošanu pārdošanai).

Viena no mūsu panākuma atslēgām ir orientēšanās uz klienta biznesa mērķu sasniegšanu un teicams servisa līmenis. Jau vairākus gadus pēc kārtas Google atzīmē iMarketings.lv panākumus, un arī šis gads nebija izņēmums.

Pateicoties izciliem darba rezultātiem, Google ir uzaicinājis iMarketings.lv piedalīties divās stratēģiski nozīmīgas programmās:

  1.      Google eksporta atbalsta programmā (iM eksporta klientu atbalsts),
  2.      Google Elevator programmā.

Google Exporting Partner

Google Exporting Partner programmas priekšrocības ir šādas:

a) Eksporta atbalsta programmas ietvaros Google nodrošina iMarketings.lv ekspertiem pieeju slēgtiem ārējo tirgu izpētes/analīzes rīkiem. Tas ļauj mums veikt padziļinātas ārējo tirgu izpētes aktivitātes un veiksmīgāk plānot/analizēt mūsu klientu reklāmas kampaņas.

b) Papildus šai lieliskajai iespējai Google nodrošina mūsu klientiem pieeju reklāmas opcijām, kas vēl nav publiski pieejamas (tā saucamas Betas). Tas ļauj mūsu klientiem vieniem no pirmajiem izmantot jaunas reklāmas iespējas un īstenot “krējuma nosmelšanas” stratēģiju.  

c) Google pārstāvji regulāri tiekas ar iMarketings.lv ekspertiem* (vienu vai vairākas reizes nedēļā), lai apspriestu klientu darba rezultātus un ieplānotu turpmāko kampaņu norises gaitu. Google ieteikumi lielākoties vienmēr veiksmīgi papildina iMarketings.lv izstrādātās stratēģijas un taktikas. Klientiem tas nozīme papildu garantijas un drošības sajūta, ka viņu reklāmas kampaņas tiek pārvaldītas augstā kompetences līmenī.

Kā arī rīkojam izglītošanas un pieredzes apmaiņas pasākumus eksportējošiem uzņēmumiem

Google pasākums kopā ar iMarketings.lv eksportējošiem uzņēmumiem.

Elevator programma

Savukārt Elevator programmas ietvaros Google nodrošina vadošajiem iMarketings.lv ekspertiem pieredzes pārņemšanas apmācības no vadošiem starptautiskiem ekspertiem. Apmācību cikls ilgst 6 mēnešus un aptver kritiski svarīgas tēmas, kas vērstas uz to, lai nodrošinātu vēl lielāku pievienotu vērtību mūsu klientiem. Pieredzes pārņemšana palīdzēs iMarketings.lv sasniegt vēl labākus rezultātus mūsu klientiem gan eksporta, gan iekšējos tirgos. Kā arī tiks paaugstināts jau tā augstais klientu servisa līmenis.

Pieredzes pārņemšanas cikls no starptautiskiem vadošiem ekspertiem Elevator programmas ietvaros iMarketings.lv aprīlī piedalījās Elevator Summit Polijā. Savukārt maija vidū pēc speciālā Google uzaicinājuma Rīgā viesojās trīs biznesa Treneri, kas nodrošināja mūsu vadošajiem darbiniekiem stratēģiskās apmācības.  

Google Elevator programma. iMarketings.lv Selected agencies summit Polijā

Šīs aktivitātes ļaus mums arī turpmāk dinamiski attīstīties un nodrošināt mūsu klientiem rezultātu un teicamu servisu.

Ja arī Jūs vēlaties, lai iMarketings.lv eksperti rūpējas par Jūsu reklāmas kampaņām eksporta vai iekšējos tirgos, piesakieties bezmaksas eksperta konsultācijai welcome@imarketings.lv.  

*lai tiktu Eksporta atbalsta programmā, uzņēmumam jāatbist noteiktiem kritērijiem. Ar kritērijiem iepazīstina iMarketings.lv eksperti