Noticis seminārs “SEO un Analytics diena”

Decembrī biznesa augstskolā “Turība” norisinājās seminārs par interneta mārketingu “SEO un Analytics diena”, kuru rīkoja pilna servisa digitālā mārketinga aģentūra iMarketings.lv. Semināra laikā iMarketings vadošie eksperti dalījās zināšanās un savā praktiskajā pieredzē par SEO un reklāmas efektivitātes analīzes jautājumiem.

IMG_8708

iMarketings SEO nodaļas vadītājs Mārtiņš Lasmanis iepazīstināja semināra dalībniekus ar iekšējās SEO optimizācijas paņēmieniem. Tika aplūkotas izplatītākās kļūdas, kā arī prezentētas iekšējās SEO optimizācijas tehnikas. SEO sesijas otrajā daļā klātesošie tika iepazīstināti ar jaunākajiem Google algoritma atjauninājumiem un to darbības principiem. Šī informācija ir ārkārtīgi svarīga, jo algoritma izmaiņas būtiski ietekme pozīcijas organiskajos meklēšanas rezultātos.

IMG_8731

iMarketinga digitālās nodaļas vadītājs Dr. Sergejs Volvenkins semināra dalībniekus iepazīstināja ar Google Analytics pielāgošanas iespējām. Tika parādītas konkrētas darbības, ko nepieciešams veikt, lai pielāgotu Google Analytics kontu. Šis process ir pilnvērtīgas datu analīzes neatņemama sastāvdaļa. Pateicoties pielāgošanai, ir iespējams profesionāli un pilnā apjomā analizēt atdevi no jebkura digitālā komunikācijas kanāla, kā arī novērtēt mājas lapas darbības efektivitāti. Analytics sesijas otrajā daļā dalībnieki guva vērtīgas zināšanas par piecām svarīgākajām atskaitēm. Tika prezentētas TOP5 atskaites un datu analīzes iespējas tajās.

Ja jums ir vēlme veikt SEO aktivitāšu auditu un uzlabot mājas lapas pozīcijas Google meklētājā, aicinām pieteikties uz bezmaksas konsultāciju, rakstot uz e-pastu: martins@imarketings.lv.