Real- Time datu, īsinājumuikonu pārskati & MCF API

Šī mēneša Google analīzes sniedz iespēju vieglāk un ērtāk mācīties par dažādām kampaņām, kad tās tiek palaistas darbībā, piekļūt galvenajiem pārskatiem un iekļaut pārveidotus konkrētus datus savās aplikācijās.

Sadaliet segmentos Real- Time datus, lai izzinātu par dažādām kampaņām, kad tās tiek palaistas darbībā

Savās Real –Time atskaitēs uzklikšķiniet uz kādas lapas elementa, lai izvēlēto daļu sadalītu dažādos lielumos. Savu Real –Time datu sadalīšana var palīdzēt jums noteikt, kurš saturs ir vispopulārākais lielās datu sistēmās, izvērtēt, kā sociālie mediji ietekmē saites apgrozījumu sākot no nozares sanāksmes un citur.

Ieviesiet un analizējiet Multi-Channel Funnels datus ar API

Izmantojiet MCF Reporting API lai izvēlētos izmantot savās aplikācijās daļas no Analytics Multi-Channel Funnels un iekļautajiem pārveidotajiem datu veidiem. Galvenā nozīme sevī ietver kombinēt pārveidotos datus ar vērtīgākajiem datu avotiem, lai izveidotu jaunas vizualizācijas, tāpat kā padarīt automātiskus procesus kā piedāvājumu izteikšana.

Samaziniet laiku jūsu iemīļotākajiem pārskatiem ar īsinājumikonu palīdzību

Īsinājumikonas palīdz jums iegūt tiešu ieskatu tajā, ko jūs vēlaties no Analytics datiem konkrētā laikā. Tā vietā, lai katru dienu ietu cauri ‘’atrast ierakstu, pievienot segmentu, izmainīt veidu’’, izmantojiet īsinājumikonas, kas ļaus to izdarīt uzreiz, saglabāt un vēlāk atgriezties pie tiem ar viena klikšķa palīdzību.

Lietu studēšana & izglītošanās

1. Noskatieties Multi-Channel Funnels tīmekļsemināru, lai iemācītos, kā uzlabot savas mārketinga kampaņas.

2. Izlasiet populārākos GA Google+ rakstus:

  • Izveidojiet savu mazo biznesu;
  • Izmēriet savas tīmekļa vietnes ātrumu;
  • Vienmēr testējiet