Aizvadīts iMarketings seminārs par Google Analytics, Remarketing un Facebook

Augustā beigās tika aizvadīts kārtējais iMarketings seminārs, kurā tika apskatītas Google Analytics, Remarketing un Facebook tēmas. Kā jau jebkurā mūsu seminārā arī šajā dalījāmies ar daudz praktiskajiem piemēriem  un saturs bija vērsts uz to, lai uzņēmēji un speciālisti varētu pilnveidot savas praktiskās zināšanas. Pasākuma laikā pieredzē dalījās Dr. Sergejs Volvenkins, iMarketings digitālās nodaļas vadītājs, un Vladislavs Celitāns, iMarketings Google Analytics eksperts.

Seminārs par interneta mārketingu. Google Analytics, Remarketing, Facebook

Sesijā par reklāmas efektivitātes analīzi (Google Analytics) no praktiskās puses tika izskatīti Google Analytics pielāgošanas jautājumi, kā arī tika parādīti TOP 5 Google Analytics jautājumi, kas jāpārzina katram vadītājam vai interneta mārketinga speciālistam.

Sesijā par Remārketingu tika aplūkoti jautājumi par šī kanāla izmantošanas priekšrocībām un īpatnībām. Kā arī no praktiskās puses tika parādīts ceļš no saraksta izveidošanas līdz Remārketinga kampaņu palaišanai.

Seminārs par interneta mārketingu. Google Analytics, Remarketing, Facebook

Facebook sesijā tika izklāstīti trīs svarīgākie nosacījumi, kas jāievēro, lai nodrošinātu veiksmīgu komunikāciju Facebook un sasniegtu izvirzītos mērķus.

Ja Jūs vēlāties apmeklēt mūsu nākamos seminārus, lai saņemtu vērtīgas praktiskās zināšanas, rakstiet mums uz e-pastu juta.braslina@imarketings.lv, un mēs Jūs informēsim par tuvākajiem pasākumiem.