[iOS 14 update] Notika LIVE par izmaiņām, kas jāievieš Google un Facebook Ads kampaņās.

26.martā notika iMarketings.lv LIVE pasākums par iOS 14 atjauninājumiem, kuras laikā prezentējām step-by-step darbības, kas jāveic reklāmdevējiem, lai sagatavotu Google reklāmu un Facebook reklāmu šīm izmaiņām. 

LIVE ieraksts ir pieejams mūsu YouTube kanālā

Apple  iOS 14 atjauninājumi ļoti būtiski mainīs reklāmas nozares spēles noteikumus uz visiem laikiem. ATT politikas izmaiņas ietekmēs to, kā digitālā mārketinga eksperti redzēs, analizēs, optimizēs un vērtēs reklāmas kampaņu rezultātus. Pēc izmaiņu stāšanās spēkā ekspertiem visā pasaulē vairs nebūs pieejama daļa no datiem, kas ir saistīta ar kampaņu rezultātiem. Precīzāk sākot, eksperti vairs nevarēs izsekot daļu lietotāju ceļojumu no klikšķa uz reklāmas līdz pirkumam (konversijai). Proti, daļu no konversijām vairs nebūs iespējams attiecināt uz konkrētu kampaņu (grupu, auditoriju, reklāmas ziņojumu, atslēgvārdu utt.). Cik liela daļa datu būs neredzama, neviens pagaidām nezina. 

LIVE ieraksts ir pieejams arī mūsu Facebook lapā.

Digitālā mārketinga eksperti saskarsies ar kampaņu optimizācijas izaicinājumiem, kurus paši nevarēs atrisināt. Kā turpmāk pārvaldīt kampaņas, lai tās ir efektīvas un sasniedz Target KPI? Google un Facebook ir nopietni sagatavojušies šīm izmaiņām un piedāvā precīzus risinājumus reklāmdevējiem. Šo risinājumu ieviešana ir obligāta visiem, kas ikdienā strādā ar Google un Facebook reklāmas kampaņām. 

iMarketings.lv eksperti ir apkopojuši aktuālo informāciju no Google un Facebook par šīm izmaiņām. Mūsu Live translācijā dalījāmies ar apkopoto informāciju, lai Jūs varat rūpīgi sagatavoties. 

Par iMarketings.lv
iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Jau vairāk nekā 10 gadus palīdzam uzņēmumiem augt. Mūsu e-komercijas klientu kopējais apgrozījums internetā sasniedzis 262 milj. EUR 2020. gadā (klientu Google Analytics dati). Esam Google Export partneris. Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs. Esam vienīgā aģentūra Latvijā, kuru Google ir uzaicinājis ekskluzīvā International Growth programmā (spēcīgs papildu atbalsts mūsu eksportējošiem klientiem).  

iMarketings.lv ir konkursa “Labākais interneta veikals Latvijā” organizētājs.