Meklēšana meklēšanas rezultātā – Google testē atjaunotu, papildu meklēšanas logu

Dažkārt, Google meklētājs ir lielisks palīgs meklēšanā, kad nepieciešams atrast dažāda veida informāciju. Tomēr, bieži vien cilvēki atrodot saistošu resursu Google meklēšanas rezultātos un, apmeklējot to, turpina meklēšanu jau apmeklētajā lapā, lai atrastu sev interesējošo informāciju (piemēram, produkta meklēšana utt.). Ja tiek izmantots meklētājs jau lapā, kur no meklēšanas rezultāta nonācis apmeklētājs, nav pārliecības, ka tas vēlamo informāciju atradīs. Ja šī informācija atrasta netiks, būs jāatgriežas Google meklētājā un jāmeklē atkal no jauna. Tas, protams, pagarina meklēšanas procesu, un cilvēki nelietderīgi patērē vairāk laika. Google nolēmusi atrisināt šo problēmu, piedāvājot atjaunotu papildus meklēšanas logu.

 

Šis papildus meklēšanas logs ir redzams pie meklēšanas rezultāta, kas atrodas pirmajā pozīcijā. Tas nozīme, ka Google ļauj veikt meklēšanu mājas lapā, kas atrodas TOP 1 organisko meklēšanas rezultātu pozīcijā, nepametot Google meklētāju. Tas dod iespēju vieglāk un ātrāk atrast vēlamo informāciju, nepametot Google meklētāja vidi. Tiesa gan šī iespēja pagaidām ir pieejama tikai atsevišķās valstīs, bet, iespējams, ka drīz tā varētu parādīties arī Latvijā.

 

Zemāk attēlā redzama papildu meklēšanas loga vecā versija. Tā nebija īpaši populāra, jo atrodas pašā apakšā un nebija izcelta.

 

google-microsoft-uzlabota-meklesana

 

Tagad papildus meklēšanas logs ir lielāks un piedāvā meklēšanas ieteikumus, balstoties, uz to, kādu informāciju esat ievadījuši meklētājā. Ir pamainījusies arī šīs funkcijas izvietotā vieta. Tagad papildus meklēšanas logu atradīsiet uzreiz zem Meta Description (pamata meklēšanas rezultāta apraksta), nevis Sitelinks, kā bija iepriekš, un tajā tiek nodrošināta Google meklēšana konkrētajā lapā.

 

Lūk, ekrānšāviņš, kur varat redzēt jauno meklēšanas logu:

 

microsoft-google-jaunais-meklesanas-logs

 

Ja vēlaties izmantot visas iespējas klientu piesaistīšanā, ko sniedz Google meklētājs, pierakstaties uz bezmaksas konsultāciju par SEO un Google AdWords jautājumiem. E-pasts: sv@imarketings.lv