Notika Google un iMarketings.lv seminārs “Digitālais mārketings un Eksporta veicināšana: iespējas un zemūdens akmeņi”

31.maijā Google un iMarketings.lv rīkoja slēgto semināru par tēmu “Digitālais mārketings un Eksporta veicināšana: iespējas un zemūdens akmeņi”.

Pasākuma laikā Google pārstāvji iepazīstināja dalībniekus ar jaunākajām digitālā mārketinga tendencēm, kas palīdz attīstīt/veicināt eksportu un ātrāk izaugt ārējos tirgos. Papildus tam Google pārstāvji parādīja pieejamos bezmaksas rīkus, ar kuru palīdzību var veikt interesējošo tirgus izpēti un labāk saprast, vai konkrētā valsts ir interesanta no biznesa perspektīvas. Nobeigumā Kate prezentēja vairāku pētījumu rezultātus, kuros tika apskatītas pieļautās kļūdas, attīstot tirdzniecību ārzemju tirgus.

Savukārt iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs Sergejs Volvenkins (PhD) atklāja dažus veiksmes stāstus, kas saistīti tieši ar izaugsmi eksporta tirgos. Pasākuma laikā Sergejs parādīja gan analīzes rīkus (tirgus analīze, Google Ads, Facebook, SEO, konkurenti, mājaslapa), kurus mēs izmantojam pirms uzsākt reklāmas kampaņas, gan arī pieeju, pārvaldot reklāmas kampaņas.

Ja arī Jūs vēlaties veicināt attīstību eksporta tirgos, piesakieties bezmaksas konsultācijai welcome@imarketings.lv