Notika seminārs: Digitālā mārketinga stratēģija no iMarketings.lv (Bildes + Video)

10. augustā notika iMarketings.lv seminārs par Digitālā Mārketinga stratēģiju, kuru organizēja Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera (LTRK).

Mums tik tiešam bija liels prieks un pārsteigums, ka digitālā mārketinga stratēģijas jautājumi ir tik aktuāli Latvijas uzņēmēju vidū. Semināru apmeklēja vairāk nekā 100 cilvēki.

Pasākuma laikā uzņēmēji tika iepazīstināti ar iMarketings.lv ekspertu pieredzi digitālā mārketinga stratēģijas jautājumos. Uzņēmējiem bija iespējas rast atbildi uz šādiem jautājumiem:
1. Kā aprēķināt optimālos digitālās reklāmas budžetus?
2. Kādos gadījumos izmantot vienu un kādos gadījumos vairākus komunikāciju kanālus?
3. Ja vienu kanālu, tad kādu?
4. Ja vairākus kanālus, tad kādus?
5. Kā potenciālais klients uzvedas internetā un kā viņu pareizāk uzrunāt, “noķert”?
6. Kā pareizi izvērtēt atdevi no reklāmas katrā no pārdošanas posmiem?
7. Kāda ir komunikācijas kanālu loma katrā pārdošanas posmā?
8. Kādas ir izplatītākās kļūdas, plānojot digitālā mārketinga stratēģiju?

Par lektoru
Dr.Sergejs Volvenkins. iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Viens no pieredzējušākajiem digitālā mārketinga ekspertiem Latvijā. Vienīgais Latvijā sertificētais Google Adwords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu, ilggadējs interneta mārketinga praktiķis. Dr. Sergejs Volvenkins aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošos un esošos digitālā mārketinga ekspertus, lasa lekcijas studentiem, vada individuālas apmācības un seminārus.
iMarketings.lv ir pilnā servisa digitālā mārketinga aģentūra. Pārvaldām digitālo komunikāciju gan maziem un vidējiem, gan lieliem starptautiskiem uzņēmumiem. Pārvaldām vairāk nekā 2 mlj. EUR reklāmas budžetu gadā.