SEO ZIŅAS (2. daļa): Pēc 18 dienām Google atjauninājums Penguin 3.0 joprojām ir procesā

Google ir paudis apstiprinājumu, ka pēc 2 nedēļām un 4 dienām atjauninājums Penguin 3.0, kas cīnās ar spam satura linkiem, joprojām veic pozīciju atjaunināšanu visā Google tīklā.

Raksta pirmā daļa – šeit

Piektdienas naktī, 17. oktobrī, Google beidzot nāca klajā ar jauno Penguin 3.0 atjauninājumu. Šis atjauninājums darbojas jau visā pasaulē, taču pagaidām tas ietekmē mazāk nekā vienu procentu no meklēšanas rezultātiem angļu valodā. Taču jau šobrīd ir skaidrs, ka Penguin 3.0 atjauninājumu nevar uzskatīt par vienreizēju pasākumu – tas ir process, kura norisi varam vērot vēl joprojām.

Džons Muellers (Webmaster analītiķis) šo faktu apstiprināja Google+ ievietotajā videoklipā, kurā teica: „Cik es zinu, visi dati joprojām atjauninās lēni.”

Arī Latvijā mēs novērojam šo lēno atjaunināšanos procesu. Mēs ikdienā veicam datu analīzi,  kas nodrošina iespēju labāk izprast atjauninājumu būtību, kā arī ļauj nodrošināt vēl labāku servisu mūsu klientiem. Lasītājiem atgādināsim, ka Penguin 3.0 [šeit daži vārdi no iepriekšēja bloga, par ko cīnās Penguin]

Ja jums ir vēlme veikt SEO aktivitāšu auditu un uzlabot mājas lapas pozīcijas Google meklētājā, aicinām pieteikties uz bezmaksas konsultāciju, rakstot uz e-pastu: martins@imarketings.lv.