[Ziņa eksporta uzņēmumiem] Google ekskluzīvi iekļāvis iMarketings.lv International Growth programmā

Esam lepni paziņot, ka Google ir iekļāvis mūs savā ekskluzīvajā International Growth programmā. Esam vienīgā digitālā mārketinga aģentūra Latvijā, kas var izmantot šo vienreizīgo iespēju. 

Digitālais mārketings. Izaugsmes iespējas eksporta uzņēmumiem

Lielāko ieguvumu no dalības šajā programmā saņems mūsu klienti, kas ir orientēti uz izaugsmi un eksportu. International Growth programmas mērķis ir iedot mūsu eksportējošiem klientiem vēl spēcīgāku stratēģisko un mārketinga atbalstu, lai veicinātu izaugsmi Eiropā un Skandināvijā. Programmas ietvaros iMarketings.lv ekspertiem būs lieliska iespēja: 

  • sadarbībā ar Google stratēģisko komandu veicināt klientu izaugsmi; 
  • iegūt vērtīgas papildu praktiskās zināšanas par eksporta tirgiem, kuras varēsim uzreiz likt lietā, pārvaldot klientu kampaņas;
  • iegūt piekļuvi vairākām slēgtām datubāzēm;
  • sniegt klientiem vērtīgus datus par ārējiem tirgiem (konkurenti, nozares dati).

Google International Growth programma ir vienreizīga iespēja Latvijas eksportējošiem uzņēmumiem paplašināt sava biznesa ģeogrāfiju un paātrināt izaugsmes tempus. Ņemot vērā, ka darbība jaunajos tirgos uzņēmējiem ir saistīta ar lielākiem riskiem, dalība programmā ļauj minimizēt daļu no šiem riskiem un palielināt veiksmīga rezultāta varbūtību. 

Programmā iekļauti tikai divas aģentūras no Baltijas. Pirmā ir iMarketings.lv un otra ir no Igaunijas. Interesanti, ka no Lietuvas, kurai ir spēcīgāks eksporta potenciāls, netika iekļauts neviens digitālā mārketinga uzņēmums.  

iMarketings.lv eksportējošo klientu izaugsmes rādītāji pērn bija visai iespaidīgi. Vidējā mūsu klientu ieņēmumu izaugsme Eiropā un Skandināvijā bija 83% (YoY).

iMarketings.lv palīdz e-komercijas uzņēmumiem augt Latvijā un eksporta tirgos. Par iMarketings.lv klientu var kļūt uzņēmums, kas atbilst šādiem kritērijiem:

  • mājaslapa ir sagatavota pārdošanai;
  • mājaslapa ir pārtulkota vismaz angļu valodā (ja ir plānots eksportēt);
  • uzņēmumam ir vīzija par to, ko vēlas sasniegt; 
  • uzņēmumam ir konkurētspējīgs produkts;
  • ir atvēlēts noteikts mārketinga budžets izaugsmei.

Ikdienā palīdzam uzņēmumiem vairākos virzienos:

Ja arī Jūs vēlaties paplašināt sava biznesa ģeogrāfiju un būt veiksmīgs eksporta tirgos, rezervējiet tikšanās laiku ar mūsu ekspertu welcome@imarketings.lv