Notika iMarketings.lv seminārs: 8 must-have, lai Jūsu interneta veikala digitālās reklāmas kampaņas strādātu ar pozitīvu ROI

8. janvārī notika iMarketings.lv seminārs “8 must-have, lai Jūsu interneta veikala digitālās reklāmas kampaņas strādātu ar pozitīvu ROI”, kuru organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. 

Interneta reklāma, digitālais mārketings, iMarketings.lv seminārs par-e-komerciju LTRKŠis pasākums bija Sergeja Volvenkina un viņa vadītās aģentūras pieredzes stāsts par digitālo mārketingu un e-komerciju, jo vairāku gadu garumā interneta reklāmā ticis ieguldīts vairāk nekā 1 000 000 EUR. Divu stundu laikā dalībnieki uzzināja daudz praktiskas un svarīgas informācijas. 

Daži jautājumi, uz kuriem dalībnieki saņēma atbildi

  1. Kāda ir kanālu loma pārdošanas procesā un kā izvēlēties piemērotu kanālu (Facebook, Search, Display, YouTube utt.).
  2. Kādi ir reklāmas veidi un to specifika. Piemēram, kādos gadījumos meklētājā jāizmanto Product Feed reklāma ar dinamisko cenu un kādus rezultātus var sagaidīt. Vai arī, kad jāizmanto Product Feed Facebook reklāma uz “auksto” auditoriju un cik tā var būt efektīva.
  3. Kā pareizi atlasīt mērķauditoriju, kuru vēlaties uzrunāt.
  4. Rīki, ar kuru palīdzību var noturēt lietotāju mājaslapā.

Reklāmas aģentūra, Seminārs par Google reklāmu, Facebook reklāmu un digitālo mārketinguSergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Aktīvi dalās ar savu vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē. 

Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partner. Mūsu klientu kopējais apgrozījums no tirdzniecības internetā bijis ap 143 milj. EUR (2018. gads. iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas 20+ pasaules valstīs. Regulāri veicam zinātniskus pētījumus par digitālo mārketingu sadarbībā ar Latvijas Universitāti. Google vairākkārt ir apbalvojis mūs par teicamiem sasniegumiem. 

iMarketings.lv ir “Labākais interneta veikals Latvijā” konkursa organizētājs.

Ja vēlaties, lai iMarketings.lv eksperti veic Jūsu kampaņu bezmaksas auditu un nāk klāja ar rezultāta uzlabošanas priekšlikumiem, uzrakstiet uz welcome@imarketings.lv.